Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA,

200 M PA SHKUAR TE SHINAT E TRENIT | 86 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

GOLEM

afer ish kampit te pionereve | 82 M2 | 32.000 Euro

Shitet 2+1, 82 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
32.000,00 euro

RRUGA PETI

Liqeni Artificial | 126 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament ne zonen e Liqenit Artificial,, 126 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 20/07/2018
75.000,00 euro

REZIDENCA TURDIU

Qender | 130 M2 | 234.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, perfundon brenda 1 muaji dhe ka punime shume cilesore, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon

Botuar më 20/07/2018
234.000,00 euro

TEK ASTIRI

perballe karburant Kastratit | 105 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 2, ashensor, i mobiluar, Jepet per familjare

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

TEK SELVIA

rruga e Saraceve | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
40.000 leke

NE ZONEN AFER TREGUT TE ISH-UZINES

Dinamo, buze rruge, | 72 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1 me sip, 72 M2, kati perdhe, ndertim egzistues me hipoteke. Mund te adoptohet lehtesisht per dy dyqane ose bar-kafe, sepse ka dhe oborr rreth e rrotull.

Botuar më 20/07/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA FROSINA PLAKU

2 Dhjetori | 130 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament Penthouse. Ngrohje-ftohje qëndrore me chiler, grila persiane, tavane te varur etj. Punime extra nga pronari me vlere mbi 20.000 Eur. Orientim fantastik jug-perendim-lindje. Disponon dokument hipotekor te rregullt, 130 M2, kati 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
120.000,00 euro

BLLOK,

RRUGA ISMAIL QEMALI | 140 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera 2+1, 140 M2, kati 6, luksoz

Botuar më 20/07/2018
1.200,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Policia Bashkiake | 100 M2 | 115.000 Euro

Buze rruges se Kavajes prane Policise Bashkiake shitet apartament, 100 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
115.000,00 euro