Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 2 HYRJE ME ÇMIM OKAZION!! RR. “MYSLYM KETA”,

tek ish 3700, ne ndertese 2 kateseh | 85 M2 | 70000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
SHITEN 2 HYRJE ME ÇMIM OKAZION!! Rr. “MYSLYM Keta”,, tek ish 3700, ne ndertese 2 kateseh, 85 M2, 70.000 euro
Përshkrim

Shiten 2 ap. perballe me njera tjetren 2+1, 75m dhe 3+1, kati II, 85 M2, hyrje te mobiluara, me garazh personal per secilen hyrje. Me hipoteke. Cmimi 2+1. 60.000 Euro dhe 3+1

70.000,00 euro

Botuar më 04/05/2021

Telefon
)