Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

PRANE BRRYLIT

Tek Materniteti i ri | 90 M2 | 81.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 1 tualet me dritare. Kati 3. Pallat i ri qe perfundon per 3 muaj. Punime shume cilesore, 90 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
81.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Ne fillim te rruges se Kavaejs tek Raiffeisen Bank | 127 M2 | 149.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet. Kati 8. Pallat i ri me hipoteke. Aktualisht i dhene me qira per kilnike 500 euro / muaj, 127 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
149.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Ne Rezidence | 85 M2 | 76.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + tualet + 25 m2 oborr. Kati 1 . Pallat i ri me hipoteke. Apartament i mobiluar me cdo gje, 85 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
76.000,00 euro

RRUGA DERVISH HIMA

Lion Park | 160 M2 | 250.000 Euro

Super apartament ne shitje, i mobiluar, te Liqeni Tiranes. Ndodhet ne nje nga zonat më të qeta dhe të bukura të Tiranës, e cila te ofron vetem gjelberim dhe pamje shplodhese. Apartamenti ka siperfaqe totale 160 m2. Ne kete hapesire te konsiderueshme jane te organizuara 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i madh. Ndodhet në një pallat të ri shtate katesh, ne katin e 5-te te tij, me sistem ngrohj, 160 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
250.000,00 euro

TEK KOPSHTI BOTANIK

Sapo kalon nenkalimin e Kodres se Diellit | 106 M2 | 105.000 Euro

Buze rruge shitet apartament 2 dhoma + soxhono + 2 tualete. Kati 5. Pallat I ri me hipoteke. Pozicionimi jug – lindje, 106 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
105.000,00 euro

BLV BARJAM CURRI

Gjykata Rrethit | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te Blv. Bajram Curri, per 300 Euro/Muaj. Eshte e disponueshme dhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi te nje pallati ekzisues. Ka organizim shume te mire. Ambienti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome matrimoniale te bollshme, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte spacioz, me mobili, 75 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet vetem per familjare!

Botuar me 21/09/2018
300,00 euro/muaj

TEK FUSHA AVIACIONIT

Kompleksi I pallateve te reja te sapoperfunduara | 112 M2 | 78.400 Euro

Shitet apartament 2 dhoma + soxhorno + 1 tualet + depo. Kati 3. Pallat I ri qe perfundon per 4 muaj. Punime cilesore, 112 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
700,00 euro/m2

TEK DIPLOMATI 1

Prane Stadiumit Dinamo | 61 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 2 dhome + guzhine. Kati 5 i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Hyrje e restauruar totalisht dhe e mobiluar me cdo gje, 61 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
57.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

Bar Colosseo | 91 M2 | 94.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Durresit. Apartamenti ka organizim shume te mire dhe perbehet nga dhoma e ndenjies, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka siperfaqe totale 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te banim (kati i 4-ter nga toka) ne nje pallati te ri te mire administruar me ashensor. Apartamenti eshte i orientuar Jug-Lindje gje e cila ju ofro, 91 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, e re

Botuar me 21/09/2018
94.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA, KTHESA E KAMZES, GARDEN CITY

Casa Italia | 84.4 M2 | 56.000 Euro

Shitet apartament 2+1 prane Casa Italia! Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 84.4 m2 te Kompleksi "Garden City", pranë Rrethrrotullimit tek Kthesa e Kamzës, Laprake! Apartamenti është në një pallat të ri, kati i 12-te te nje pallati 14 katesh. Ka organizim shumë të mirë të brendshëm me orientim nga Jug-Lindje, 84.4 M2, kati 12, totali i kateve 14, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar me 21/09/2018
56.000,00 euro