Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA PERBALL MATERNITET

Zone e qet dhe prane unazes | 85 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe85 ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues me ...

Botuar më 19/11/2020
67.000,00 euro

YZBERISHT,

ne nje zone te mire | 113 M2 | 68.000 Euro

Shitet ap. 2+1, sip, 113 M2, kati 5, hyrje totalisht e rregulluar. Me hipoteke. Hibri...

Botuar më 19/11/2020
68.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUSAVE

mbrapa Globe | 108.86 M2 | 104.506 Euro

Shitet 2+1, orientim lindje, kati V me ashensor, pamje nga Dajti, 108.86 M2, objekti ...

Botuar më 18/11/2020
104.506,00 euro

RRUGA E KAVAJES MBAS ISH POLICISE BASHKIAKE

21 Dhjetori | 107 M2 | 102.000 Euro

Në Tiranë në rrugën e Kavajës mbas ish Policisë Bashkiake SHITET ap 2+1 me sip ...

Botuar më 17/11/2020
102.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 115 M2 | 93.000 Euro

Ne Tirane zona e Kopeshtit Zoologjik SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apart...

Botuar më 17/11/2020
93.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 15/11/2020
53.000,00 euro

ZONA E FRESKUT, TEK THESARI

Pallati Rekord 3, tek Bar Kafe Fati | 100 M2 | 58.000 Euro

Shes apartament 2+1, 100 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte e mobiluar me gjithcka i duhen familjes. Hipoteka dhe ashensori ne proces. Pallat i sigurte nga termetet. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 24/11/2020
58.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT TE MJEKESISE

Perballe BKT, pallat ekzistues me tulla ne rreshtin e dyte nga rruga kryesore, me hapsire te madhe parkimi. | 73.1 M2 | 63.000 Euro

Shes apartament 2+1, 73.1 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar me punime moderne. Banjo moderne.Me hipoteke. Shitet edhe per ata qe duan te marrin kredi.

Botuar më 24/11/2020
63.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

MBRAPA SHKOLLES SABAUDIN GABRANI, | 75 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, kati 2, hyrje e rregulluar dhe e mobiluar, me certifikate te rregullt. Aktualisht me qera 300 Euro, 75 M2

Botuar më 24/11/2020
80.000,00 euro

RRUGA ASIM VOKSHI, PERBALLE HARRY FULTZ

brenda Unazes | 89 M2 | 79.900 Euro

Rruga Asim Vokshi, prane shkolles Harry Fultz, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 89 m2 me Hipoteke, kati i 4 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga nje holl i madh, kuzhine, 2 tualete me dritare, 2 dhoma gjumi, korridor, kondicioner.Çmimi shitjes 79900 euro, i diskutueshem., 89 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/11/2020
79.900,00 euro

RR. "SUL BEGA",

prane shkolles Kuqe | 104.3 M2 | 104.300 Euro

Shitet 2+1, 104.3 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, me hipoteke. jo agjensi

Botuar më 24/11/2020
104.300,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 85 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1+2+ballkon ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor., 85 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
500,00 euro/muaj

MIHAL GRAMENO

Rruga Mihal Grameno | 98 M2 | 85.260 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2 ballkone., 98 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
85.260,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 80 M2 | 360 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1+ballkon tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues., 80 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
360,00 euro/muaj

BULEVARDI I RI ,YZBERISHT

YZBERISHT | 85 M2 | 25.000 Leke

Apartament 2+1(bosh),kati 2(me ashensor).Cmimi 25000Leke/Muaj, 85 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/11/2020
25.000 leke/muaj

TEK LIQENI I THATE

Tek Liqeni i Thate | 93 M2 | 114.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.4m² (82 m2) me Hipoteke, kati 2 me ashensor, shitet i mobiluar sic eshte, tualet, ballkon, orientimi me diell., 93 M2, Property ID : 4121485 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/11/2020
114.000,00 euro
)