Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SELVIA

selvia | 110 M2 | 400 Euro
Përshkrim

Ne Fillim te Rruges se Dibres, Fare prane Qendres Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje Pallati te Ri me 2 Ashensore . Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe me shume facilitete. Cmimi: 400Euro / muaj, 110 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, Kontakto tani Elsonin ne numrin e telefonit: +355676088400 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Selvia, selvia, 110 M2, 400 euro
2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, kati 7
400,00 euro/muaj

Botuar më 11/06/2018

Telefon
Email