Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orie...

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 77 M2 | 70.000 Euro

Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 banim • Sipërfaqe: 77.2 m2 Apartamenti disp...

Botuar më 13/11/2018
70.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, KIKA 1

kika 1 | 103 M2 | 93.000 Euro

Komuna e Parisit, kompleksi KIKA 1...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 103 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te kompleksit me te mire te zones me planimetri perfekte dhe orjentim mjaft te mire.Shitet per vleren 93,000 euro i PADISKUTUESHEMNese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone., 103 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re - REGER IMOBILIARE

Botuar më 20/11/2018
93.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Prane Liceut | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 110 m2, i mobiluar ne menyre moderrne, parket, 3 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, lavastovilje, orientim me diell, 110 M2, 2 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 20/11/2018
500,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Perball Inxhinierise Ndertimit | 100 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 100 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 100 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 20/11/2018
37.000 leke

RR. “ISLAM ALLA”, 50M MBI ADIDASIN,

tek malorja, ne pallat te ri, | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera 2+1 + 2 veranda (te cilat njera me pamje nga Dajti dhe tjetra ndodhet mbi ap. e cila komunikon me shkalle te brendshme me hyrjen), sip. hyrjes, 120 M2, 4 banjo, i mobiluar, arredim i ri luks, kondicioner ne çdo ambient, me dhome garderobe, ap. i rrethuar me ballkon. Preferohen te huaj.

Botuar më 20/11/2018
1.200,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek Vace zela | 95 M2 | 61.000 Euro

Me dokumenta te rregullta, pagesa me cash, 95 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 20/11/2018
61.000,00 euro

RRUGA "TAFAJ"

Tek Selvija | 104 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 104 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, kryesisht per biznese

Botuar më 20/11/2018
350,00 euro/muaj

21 DHJETORI,

Rruga Artan Lenja, Kompleksi Magnet, mbas Inxhenierise Ndertimit, | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne kompleks te Ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me ashensor, dhoma e femijeve eshte bere e re, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell, me garazhe perfshire ne cmim, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
400,00 euro

RRUGA DIBRES,

prane Kompleksin Halili, | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim i ri, kati 3, 2 taulete, 2 ballkone, kondicioner, orientim me diell, 100 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
350,00 euro

ZOGU ZI,

afer Mozaikut, | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 7 ashensor, 2 tualete, guzhina ne vete, ballkon, kondicioner ne cdo dhome, orientim me diell, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT,

afer Kompleksit Dinamo, | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, kati i 3 me ashensor, ballkon, 2 tualete, 2 kondicioner, vend parkimi i perfshire ne cmim,, 110 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
400,00 euro