Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

''Fiori Di Bosko'' Don Bosko | 91 M2 | 76.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 me Cmim Okazion ne katin e 2 banimi me orientim lindje, f...

Botuar më 14/11/2019
76.000,00 euro

PERBRI MINISTRISE SE DREJTESISE, NE QENDER TE TIRANES,

rr. "Dervish Hatixhe", kompleksi Moxart (nje nga projektet me te mira ne Tirane) | 135 M2 | 216.000 Euro

Shitet ap, 135 M2, kati 7, orentim Jug-Lindje.

Botuar më 17/11/2019
216.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Arlis | 118.4 M2 | 130.240 Euro

Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit: 118.4 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Korridor shpërndarës • I ekspozuar ndaj drites natyrale te Diellit • Fasade e ventiluar , izolim akustik • Kubature e rregullt, 118.4 M2, bosh, gjendja: e re, • Pallat i ri • Ashensor • Ndërtime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 16/11/2019
130.240,00 euro

LINZE TIRANE

Restorant Muraga | 106 M2 | 46.110 Euro

Apartament ne pallat te 2019 sistem kapot per izolim, me punime shume cilesore hapsira te gjelberta perpara, vende parkimi poshte pallatit , ajer i paster larg zhurmave, 106 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/11/2019
46.110,00 euro

RR YMER KURTI PRANE SHESHIT WILLSON

Prapa postes nr 8 qe gjendet perballe stadiumit Dinamo | 107 M2 | 500 Euro

Shtepia eshte e mobililuar dhe e rikostruktuar dy vjet me pare. PAjisjet jane te reja dhe te pershtatura sipas ambienteve. Gjendet prane qendres dhe zones se Bllokut, 107 M2, 6 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, FAle hapsirave qe zoteron shtepia eshte komode dhe shume praktike per tu perdorur si nga nje familje qofte edhe nga studente qe mund te bashkendajne jetesen.

Botuar më 16/11/2019
500,00 euro/muaj

PRANE DELIJORGJIT

Hotel Hilton | 109 M2 | 109.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe 109 m2 mbrapa “Hilton ". Apartamenti eshte I organizuar be :2 dhoma gjumi , sallon +kuzhine , 2 tualete , ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati 7 kate te ri me dy ashensora. Apartamenti eshte I pa mbyllur per arsye se bleresi vendos vete per pllakat, dyert etj . Punimet i siguron firma ne kohe rekord. Me certifikate pronesie. Cmimi 1 mije euro m2., 109 M2, 8 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjencia Prona Ground Solution

Botuar më 16/11/2019
109.000,00 euro

RR."SALI BUTKA"

tek NSHRAK-ut | 112 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, 112 M2, 2 banjo, verande, me hipoteke

Botuar më 16/11/2019
105.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer kopshtit botanik | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2019
35.000 leke

RRUGA HAXHI DALLIU

prane Kmy | 75 M2 | 1.000 Leke

Kerkohen 3-4 djem ose vaza per ndarje qeraje, ap.2+1, 75 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, Mund te jepet edhe per cifte ose familje. 250 E ose per peson

Botuar më 16/11/2019
1.000 leke/person

100 M POSHT CASA ITALIA

Ngjitur me magniflex | 130 M2 | 25.000 Leke

130 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/11/2019
25.000 leke/muaj

RR.KONGRESI I MANASTIRIT, BRRYLI

Prane Shkolles "Cajupi" ,Tirane | 62 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Cajupi.Apartamenti perbehet nga 1 sallon dhe 2 dhoma gjumi, me nje siperfaqe 62 m2.Ndodhet ne katin 6 te nje pallati ekzistues. Disponon certifikate pronesie, 62 M2, kati 6, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2019
52.000,00 euro
)