Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

RR. BEDRI KARAPICI

perballe Birra Tiranes | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi 2+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, per familjare ose cift

Botuar më 18/08/2018
25.000 leke

RR. ARBEN BROXI

tek kthesa e Kamzes, pallatet Malajzjane | 97 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 97 M2, kati 3, e mobiluar luks

Botuar më 18/08/2018
30.000 leke

TEK VARRI I BAMI

rruga Qemal Stafa | 80 M2 | 8.100.000 Leke

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke

Botuar më 18/08/2018
8.100.000 leke

MBRAPA DIPLOMAT 2,

prane shkolles 26 Nentori, | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 + ambient gatimi me vehte, 85 M2, 2 tualete, kati III, hyrje e mobiluar, preferohen familjare. E lire me 1 Shtator

Botuar më 18/08/2018
30.000 leke

RR. DIBRES

perballe Ministrise se Mbrojtjes, prane Konviktit te fakultetit te Mjekesise | 92 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 92 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
30.000 leke/muaj

RR. "KONGRESI MANASTIRIT"

p.11 | 87 M2 | 25.000 Leke

Jepet mne qera 2+1, 87 M2, k/bufe, bosh, preferohet familjare. Orari i pritjes 8.00-12.00 dhe 16.00-20.00

Botuar më 18/08/2018
25.000 leke

TEK ZOGU I ZI

prane Kryqit te Kuq Shqiptar | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 1 ballkon

Botuar më 18/08/2018
30.000 leke

RR. "PANDI DARDHA",

ne Laprake | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 18/08/2018
65.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane Keshit | 88 M2 | 69.500 Euro

Shitet 2+1, 88 M2

Botuar më 18/08/2018
69.500,00 euro

MISTO MAME

tek pallate Cabej | 104 M2 | 53.500 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 4, gjendja: shume e mire, me hipotek

Botuar më 18/08/2018
53.500,00 euro