Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 135.22 M2 | 120.000 Euro

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne ka...

Botuar me 08/10/2018
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

pallati i Globe | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar me 17/10/2018
400,00 euro

PERBALLE SPITALIT TE FEMIJEVE

Prane zyrave te Albtelecomit | 74 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet apartament 2+1+koridor+banjo me dritare., 74 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shtruar me parket. Pallati parafabrikat. Me hipoteke

Botuar me 17/10/2018
6.500.000 leke

PORCELAN

prane shkolles 9 vjecare Gjon Buzuku | 94 M2 | 62.980 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, kondicioner etj. E rivleresuar. Me Hipoteke

Botuar me 17/10/2018
670,00 euro/m2

BLV. ZHAN D'ARK

Prane Brrylit | 74 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 74 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 17/10/2018
29.000 leke/muaj

RRUGA E TELEFERIKUT

tek stacioni i Porcelanit | 110 M2 | 52.800 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, dhe 1 verande 34m² me gjysem cmimi, ne proces hipotekimi

Botuar me 17/10/2018
480,00 euro/m2

PERBALLE ME HOTEL MONDIAL, 21 DHJETORI

TEK OSLO, 21 DHJETORI | 85 M2 | 102.000 Euro

Ne zonen e 21 dhjetorit perballe Mondialit ose shume prane lokal Oslo...Shitet apartament i mobiluar luks, 2+1 siperfaqe 85 m2 me certifikate pronesie, i vendosur ne katin e katert te nje pallati te ri i cili ndodhet buze rruge.Apartamenti eshte i kompletuar me cdo pajisje te cilesis te fundit, duke patur nje investim goxha te lart brenda ne apartament.Shitet vetem per 102,000 euro I FUNDIT, 85 M2, 2 ambjente, kati 4, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re - REGER IMOBILIARE

Botuar me 17/10/2018
102.000,00 euro

RR. “TODI SHKURTI”,

tek kompleksi Grand, | 108 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, punime cilesore ekstra nga vete pronari, hyrje shtruar me parket. Me hipoteke

Botuar me 17/10/2018
100.000,00 euro

FRESKU

Fresku , ne rrugen e Thesarit | 110 M2 | 44.000 Euro

Apartamenti ndodhet tek Fresku në rrugën “Thesarit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 110m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie •Ambjent gatimi •2 dhoma gjumi •Tualet • Ballkon Detaje të tjera •Pjesërisht i mobiluar •I investuar •Punime cilësore •Ndërtim I ri •Çmim okazion, 110 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 17/10/2018
44.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

tek Fakulteti Mjeksise | 79 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 79 M2, i mobiluar

Botuar me 17/10/2018
250,00 euro

RR. "FERIT XHAJKO",

prane restorant Durresit, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar me 17/10/2018
25.000 leke