Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE ZOGU I ZI PRANE GJIMNAZIT “QEMAL STAFA” NE TIRANE (ID 4221984)

Zogu i Zi, afer Gjimnazit “Qemal Stafa” | 75 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 75 m², kati 8 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell. (lirohet me date 1 Tetor)Jepet me qera 500 Euro., 75 M2, Property ID : 4221984 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE STACIONIT TE TRENIT NE TIRANE (ID 42211176)

Bulevardi Zogu i Pare, prane stacionit te Trenit | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 500 euro., 90 M2, Property ID : 42211176 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT PRANE KOPMLEKSIT KIKA 2 NE TIRANE (ID 4121482)

Komuna Parisit, prane Kika 2 | 111.5 M2 | 167.250 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 111.5 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell., 111.5 M2, Property ID :4121482 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
167.250,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE 21 DHJETORI PRANE MONDIAL NE TIRANE (ID 42211184)

Rr. Frosina Plaku, 21 Dhjetori, afer Mondalit | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 140 m², hyrja eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon se bashku me guzhinen, 2 tualete, 4 ballkone te veshura me vetrata dhe grila te cilat daljet e tyre jane nga dhomat, hyrja eshte e shtruar me parket, kat i 5 me ashensor, orientimi eshte me diell.Jepet me qera 500 Euro., 140 M2, Property ID : 42211184 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4121652)

Ne Don Bosko, prane Viva Market, | 88 M2 | 69.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 79 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, orientimi Lindje – Jug.Shitet 69000 euro, 88 M2, Property ID : 4121652 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
69.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SHITJE APARTAMENT 2+1 SHESHI WILLSON RRUGA MARKO BOCARI TIRANE ID 4121032

Sheshi Willson, rruga Marko Bocari, afer Kopleksit Nobis | 106 M2 | 160.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 106 m2 total ,me hipoteke, kati 3 me ashensor, i rikonstruktuar totalisht nga pronari, me instalimet elektrike dhe hidraulike me cilesoret, i mobiluar ne menyre moderne, e gjithe shtepia me parket, ngrohje me sisitem chiller, wc, ballkon i madhe, 106 M2, Property ID : 4121032 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
160.000,00 euro

BLLOK

rruga brigada 8 | 125 M2 | 198.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, Kati 4. Pallat I ri me hipoteke.

Botuar më 28/09/2021
198.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES AFER BLLOKUT GINTASH NE TIRANE (ID 4121729)

OKAZION! Laprake, afer Bllokut Gintash | 112 M2 | 88.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 112 m² total me Hipoteke, kati 5 me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje se bashku me guzhinen, 2 tualete, ballkon, orientimi i hyrjes eshte me diell, vendodhja e apartamentit krijon mundesi per parkim.Shitet 88.000 Euro, 112 M2, Property ID : 4121729 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
88.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

TREGU ELEKTRIK | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë.Apartamenti pozicionohet në rrugën Todi Shkurti.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 81.9 M2, në katin e 4, në ndërtim të ri.Organizohet në një ambient ndenje, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Shitet i mobiluar.Për një vizitë në pronë na kontaktoni! 0692210667., 82 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
70.000,00 euro

RRUGA SABAUDIN GABRANI

tek kolegji turk | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
20.000 leke
)