Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA PETI

tek kopshti zoologjik | 100 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rruga peti, tek kopshti zoologjik, 100 M2, 350 euro
2 banjo, kati 2
Përshkrim

Jepet me qera2+1, 100 M2, kati 2, 2 banjo, e mobiluar me arredim bashkekohor, me punime te reja dhe cilesore, pallat i sapo ndertuar

350,00 euro/muaj

Botuar më 15/04/2019

Telefon