Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

OKAZION!! 21 DHJETORI

prane Inxhinierise se Ndertimit | 98 M2 | 103.000 Euro

Shesim super apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone. Apartamenti ka siperfaqe 98 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te vitit 2020. Per me shume na kontaktoni., 98 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
103.000,00 euro

QENDER, RRUGA MINE PEZA

Qender, Rruga Mine Peza | 84 M2 | 96.000 Euro

Apartament 2+1+Verande ne shitje tek Mine Peza, prane Ambasades Polake.Apartamenti ka siperfaqe 84 m2, ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.Eshte i pershtatshem per banim si dhe per aktivitete te ndryshme bisnesi.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 84 M2

Botuar më 28/09/2021
96.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

ne kryqezim me rrugen e Durresit | 80 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet 2+1, 80 M2, kati 1, bosh

Botuar më 28/09/2021
12.000.000 leke

SHTEPI NE SHITJE OKAZION - RRUGA SANDER PROSI

Tek sheshi i Mozaikut te Tiranes | 71 M2 | 85.000 Euro

Shtepi Ne Shitje Okazion 2+1 ndertim i viteve 80, 71 M2

Botuar më 28/09/2021
85.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO

prane me Viva Market | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 2+1, 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
30.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - DURRES

mbrapa bashkise | 87 M2 | 250 Euro

Jepet Shtepi Me Qera 2+1 per afat te gjate, 87 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, .

Botuar më 28/09/2021
250,00 euro/muaj

TE KODRA E DIELLIT

Apartament 2+1 me qera ne pallat te ri - TIRANE. | 101 M2 | 400 Euro

PRANE ME ELEONOREN, 101 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro/muaj

KOMPLEKSI PANORAMA - HOTEL PRESTIGJ

Apartament 2+1 me qera ne pallat te ri - TIRANE. | 82 M2 | 400 Euro

PRANE SHKOLLES HARRY FULLZ - ST TRENIT, 82 M2, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, BANESA ESHTE E PERSHTATSHME PER 1 CIFT, VELLA E MOTER OSE TE HUAJ DERI NE 2 - 3 PERSONA.

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SOPHIE CAFFE (ID 4121714).

Ne zonen e Ali Demit prane Sophie Caffe | 89 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqja 89 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 2, pjeserisht i mobiluar, organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, korridor, ballkon, tualet me dritare, kondicioner, orientimi me diell.Cmimi 78000 euro., 89 M2, Property ID : 4121714 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
78.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK ZOGU ZI NE TIRANE (ID 4211668)

Tek kryqezimi i zogut te zi | 78.8 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 78.8 m², kati 4 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell. Ndodhen ne nje nder zonat me te preferuara nga studentet Italiane.Cmimi 350 Euro., 78.8 M2, Property ID : 4211668 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro
)