Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 16/07/2020
45.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

Prane KESH | 56 M2 | 49.000 Euro

Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues...

Botuar më 13/07/2020
49.000,00 euro

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

BLLOK, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Bllok, prane Librit Universitar | 52 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, kati 4, siperfaqe 52 m², pallat ekzistues, i mobiluar, dhoma e gjumit me parket, tualet, ballkon, korridor qe lidh te gjitha dhomat, mundesi parkimi, orientim me diell., 52 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4219165

Botuar më 16/07/2020
35.000 leke

GJIMNAZI PARTIZANI

TE SELVIA | 65 M2 | 1.400 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, pll i ri, me hipotek, mundesi per ndrrim me 2+

Botuar më 16/07/2020
1.400,00 euro

YZBERISHT

shitet | 70 M2 | 55.000 Euro

1+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 16/07/2020
55.000,00 euro

KRISTAL CENTER

Ngjitur me shkollen At Zef Pllumi | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje dhome e kompletuar, 20 M2, 1 banjo

Botuar më 16/07/2020
15.000 leke/muaj

RR. QAZIM VATHI 102

Ngjitur me gjimnazin Andon Zako Çajupi | 16 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 16 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 16/07/2020
10.000 leke/muaj

RR. DRITAN HOXHA

tek kullat e Arabit, | 40 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje te nje garsoniere, 40 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
6.000 leke/person

RR. "ELBASANIT",

ne Krahe te Xhamise se Tabakeve | 62 M2 | 330 Euro

Jepet me qera 1+1, mundesi edhe per shitje, 62 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, me kondicioner. Lirohet ne dt 1 Gusht

Botuar më 16/07/2020
330,00 euro

BAJRAM ALLARAJI

prane qytetit te studentit | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere e kompletuar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Zona e qete dhe familjare., 35 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2020
15.000 leke/muaj

KINOSTUDIO

rruga Pjeter Dungu | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/07/2020
16.000 leke

NE ZONEN E BLLOKUT

Tirane | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1, 50 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
300,00 euro/muaj
)