Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA MUHAMET DELIU FRESK

Tek thesari | 95 M2 | 59000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga muhamet deliu fresk, Tek thesari, 95 M2, 59.000 euro
3 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: shume e mire, kati 6, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Organizohet nga nje sallon i bollshem me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, korridor dhe dy tualete njeri ne dhomen matrimoniale me dritare.Hipoteka sapo i ka dal dhe eshte ne emer te firmes se ndertimit.Apartamenti eshte i ri e me punime ekstra nga pronari dhe i pa banuar me pare.Ndodhet ne katin e gjashte banim (te fundit) me orientim lindje., 95 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

59.000,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)