Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA MINE PEZA

BRENDA UNAZES | 60 M2 | 75000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
RRUGA MINE PEZA, BRENDA UNAZES, 60 M2, 75.000 euro
Kati 4
Përshkrim

Shitet apartament 2 dhoma, kuzhine, 2 ballkone te restauruar dhe mobiluar, 60 M2, kati 4, pallat 5 katesh, vend shume i mire. Me hipotek, shitet per arsye familjare

75.000,00 euro

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)