Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e kavajes | 110 M2 | 300 Euro

Siperfaqe 110Organizohet: .Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gj...

Botuar më 27/11/2021
300,00 euro

APARTAMENT ME QIRA

Hotel Colosseo | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1+2. Apartamenti Organizohet ne Sallon , Ambient Gatimi , ...

Botuar më 26/11/2021
450,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - BRRYLI

midis Ministrise se Jashtme dhe Ambulances Iraniane | 93 M2 | 93.000 Euro

Pa shensor Organizohet . Salloni dhe guzhina te ndara vec. 2 dhoma gjumi. 1 banjo. Ko...

Botuar më 26/11/2021
93.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE - FRESK

Kompleksi Rafaelo , Furre Buke Europa | 125 M2 | 87.500 Euro

Shitet Apartament 3+1+2Banjo . Organizohet ne Sallon , Ambient Gatimi , 3 Dhoma Gjum...

Botuar më 25/11/2021
87.500,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

PERBALLE SHKOLLES ALEKS BUDA | 88 M2 | 73.000 Euro

Shitet 2+1 Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, ne pallat te ri me ashensor, me hipoteke., 88 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
73.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

NE QENDER E LAPRAKES | 81 M2 | 72.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, me hipoteke, ne pallat ekzistues,, 81 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
72.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

NE QENDER E LAPRAKES | 81 M2 | 72.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, me hipoteke, ne pallat ekzistues,, 81 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
72.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA ARJAN LELA

LAPRAKE | 74 M2 | 59.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, ne pallat ekzistues, me hipoteke dhe e rivleresuar., 74 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
59.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS PRANE SHKOLLES VACE ZELA NE TIRANE (ID 4121770)

Ne zonen e Don Boskos | 131.5 M2 | 117.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne Pallat te Ri, Siperfaqe totale 131.5 m² (117 m² me hipoteke), Kati 2 banim me ashensor, Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi, soxhorno gjigande, 2 ballkone, korridor qe ben te mundur lidhjen e te gjitha dhomave, tualet.Shitet ne cmimin 117000 euro bosh, ose 127000 euro me mobilim modern.Cmimi 117000 euro, 131.5 M2, Property ID : 4121770 www.dreamalbania.a

Botuar më 29/11/2021
117.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ISH EXPOZITA NE TIRANE (ID 42211229)

Tek Ish Expozita | 147 M2 | 800 Euro

Jepet me qera, apartament 2+1 ne Pallat te ri, Siperfaqe 147 m², kati 3 me ashensor, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, apartamenti organizohet ne: Soxhorno gjigante, kuzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, korridor qe ben shperndarjen e te gjitha dhomave, 2 tualete. Jepet me garazh 900 euro ne muaj.Cmimi 800 euro, 147 M2, Property ID : 42211229 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
800,00 euro

SHITET SHTEPI 2+1

Adresa : Qemal Stafa | 117 M2 | 120.000 Leke

Kati 1Siperfaqa 117 m2 / Totale Organizohet :- Sallon dhe Guzhine - 2 Dhoma Gjumi- TualeteBallkonOfrohet: . I mobiluar . Gjendje e mire • Me PllakaPerdoret per Banim dhe per Biznes.Cmimi Shitje : 120,000 Euro./ I DiskutushemID MXh 067, 117 M2, kati 01, 01 banjo, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
120.000 leke

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ASTRI NE AFERSI TE VILA L NE TIRANE (ID 4121775)

Ne Astir ne afersi te Vila L | 98 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 98 m², kati 6 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, 2 ballkone, nje tualet, koridor shperndares te dhomave. Apartamenti ka shume drite dhe fushepamje. Shitet pjeserisht i mobiluar.Cmimi 65000 Euro, 98 M2, Property ID : 4121775 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
65.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE JUVENILJAS (ID 42211222)

Ne zonen e Bllokut tek Juvenilja | 115 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m², kati i 10 me ashensor(jo i fundit), i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, 3 kondicionere. Organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor. Jepet me qera 600 Euro., 115 M2, Property ID : 42211222 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
600,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA ARJAN LELA

LAPRAKE | 74 M2 | 59.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar, ne pallat ekzistues, me hipoteke dhe e rivleresuar., 74 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
59.000,00 euro
)