Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 109.3 M2 | 92.900 Euro

Apartameti disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit me dalje në...

Botuar me 13/10/2018
92.900,00 euro

REZIDECA KODRA DIELLIT

Kodra e Diellit | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 2+1, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
350,00 euro/muaj

TIRANE

Brryli | 103 M2 | 300 Euro

Korridor shperndares, orientimi lindje-perendim, 103 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Future Home Ali Demi

Botuar me 20/10/2018
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Tirane | 100 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka organizim te rregullt me dhomen e ndenjes mjaft komode, ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale dhe nje dhome tjeter gjumi, dy ballkone dhe nje korridor. Ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes., 100 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 20/10/2018
280,00 euro

TEK SELVIJA

shume afer rruges kryesore dhe stacionit te autobuzit me pamje dhe orientim shume te mire nga dielli, dhome dite+aneks gatimi | 100 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 5, ashensor, 2 dhoma gjumi, pallat 7 katesh i ri, me koridot, 2 tualete, kundrabufe, boljer dhe uje 24 h, i paisur plotesiht ose bosh

Botuar me 20/10/2018
110.000,00 euro

UNAZE E RE

Astir | 102 M2 | 66.950 Euro

Ne zonen e Astirit, Shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, me orientim jug - lindje. Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat dhe korridori te shtruara me parket laminat, me kondicioner ne sallon. Shitet i mobiluar. Cmimi 66.950 euro. Per me shume info kontaktoni ne nr 0676088300, 102 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
66.950,00 euro

ASTIR

prane rruges Kryesore | 105 M2 | 68.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me hipoteke. Me garazhd 39m²

Botuar me 20/10/2018
68.000,00 euro

TRE DESHMORET

ne yzbesrisht | 104 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 104 M2, kati 8, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
26.000 leke/muaj

RR. "GJERGJ LEGISI"

jepet me qera 2+1 | 86 M2 | 25.000 Leke

Kati II, 86 M2, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
25.000 leke

NE RRUGEN EELBASANIT

Rruga Elbasanit | 97 M2 | 115.000 Euro

Ne rruga e Elbasanit ,tek ambasada Amerikane shitet apartament 2+1,apartamenti eshte 97m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballkon,1 koridor i bollshem . Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 97 M2, 1 banjo, Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
115.000,00 euro

BLLOK

Ne bllok | 115 M2 | 700 Euro

Ne Bllok jepet me qera apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine ,2 dhoma gjumi,2 tualete ,totalisht i mobiluar. Zona ku ndodhet apartamenti ne qender te bllokut ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . Disponon dokumentacion te plote hipotekor., 115 M2, 1 banjo, Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
700,00 euro/muaj