Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA KOMUNA E PARISIT

perballe ish universitetit new York | 100 M2 | 85000 Euro
Përshkrim

Apartament shume i mirembajtur, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, me kondicioner,me grila me hipotek dhe vlersim prona

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Rruga Komuna e Parisit, perballe ish universitetit new York, 100 M2, 85.000 euro i padiskutueshem
3 ambjente, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, kati 4
1 ballkon
85.000,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon