Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA "JORDAN MISJA"

tek Hipoteka | 107.5 M2 | 107800 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga "Jordan Misja", tek Hipoteka, 107.5 M2, 107.800 euro
2 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: e re, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Shitet ap. 2+1, 107.5 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Cilesi shume e larte e punimeve si edhe hapesira te gjelbra per femijet. Afersia me institucionet, kopeshte dhe shkolla perben avantazh.

107.800,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email