Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA HOXHA TAHSIM

Rruga Hoxha Tahsim | 76.6 M2 | 67000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsim, 76.6 M2, 67.000 euro
1 banjo, bosh, gjendja: e mire, kati 2
1 ballkon
Përshkrim

Me hipoteke, orientimi jug, 76.6 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, totalisht i investuar, kubaturë e rregullt, muret e patinuara, hidrosanitare dhe sisteme elektrike të reja - Future Home Ali Demi

67.000,00 euro

Botuar më 10/06/2019

Telefon