Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 97 M2 | 88.000 Euro

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Botuar më 17/09/2019
88.000,00 euro

BESIM ALLA

Bar Britania | 119 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartamenet 2+1, 119 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngre...

Botuar më 14/09/2019
74.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Ne Kryqezim Me Rrugen Haxhi Hysen Dalliu Perball Me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 97.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke, 93 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 ba...

Botuar më 12/09/2019
97.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Pallati Cristal Center | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenfi 2+1, 85 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2019
350,00 euro

RR. SULO KLOSI

ne Sauk | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, hyrje e re

Botuar më 19/09/2019
400,00 euro

LIQENI THATE, RR. HAMDI GARUNJA

afer pallateve Veneto, siper bar Famous | 98 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 98 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2019
400,00 euro/muaj

RR. "5 MAJI",

perballe shkolles Tirana Jone | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke

RRUGA KAMBER SEJDINI

Kompleksi Dardanet Godina 4, Ngjitur me Stadiumin Elbasan Arena | 90 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet 2+1, 90 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2019
7.500.000 leke

RR. "SIRI KODRA"

prane Bulevardit te ri | 85 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
15.000 leke

QERA, APARTAMENT 3+1, TIRANË

Liqeni i Thatë | 228 M2 | 450 Euro

I investuar, I mobiluar , me parket, 228 M2, 2 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2019
450,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Mbrapa UET | 95 M2 | 95.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim, ne katin e 4 te nje pallati te ri.Ka nje siperfaqe totale prej 95 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, nje kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka nje orjentim veri-perendim.Apartamenti ofrohet bosh dhe ka te perfshire ne cmime vetem kuzhinen e gatimit.Per nje vizite ne prone na kontaktoni., 95 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
95.000,00 euro

LAPRAKE

RRUGA VALBONA, mbrapa spitalit Ushtarak | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
20.000 leke

TEK ASTIRI

buze rruges kryesore | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 5, bosh, K/Bufe

Botuar më 19/09/2019
20.000 leke