Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

TE RRUGA DON BOSKO

sapo kalon Vizion + | 117 M2 | 103.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 117 M2, kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje. Punime shume cilesore.

Botuar më 28/05/2020
103.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT, PRANE AMBASADES AMERIKANE

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane | 75 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 75 m², kati 3, kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket., 75 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4229158

Botuar më 28/05/2020
450,00 euro

QENDER, MYSLYM SHYRI

Qender, Myslym Shyri | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (2+1), i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 65 m², kati i 3 i banimit (jo i fundit), kuzhina me vehte, pallat egzistues, koridor, tualet, kondicioner, orientim me diell. Mundesi parkimi., 65 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4229159

Botuar më 28/05/2020
350,00 euro

OKAZION!! NE RRUGEN KOMUNA E PARISIT

sapo kalon Kompleksin Kika te ri | 122 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 122 M2, kati 8 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Punime super cilesore. Sistem ngrohje ftohje, parket druri,hidromasazh.

Botuar më 28/05/2020
105.000,00 euro

STACIONI TRENIT

Kompleksi Usluga | 100 M2 | 350 Euro

Stacioni i Trenit, kompleksi Usluga, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 6 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, kondicioner. Orientim me Diell.Jepet me qera 350 Euro ne muajKusht kontrata per 18 muaj, 100 M2, 2 banjo

Botuar më 28/05/2020
350,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

prane Neranxit | 60 M2 | 35.000 Leke

Rruga Muhamet Gjollesha, prane Neranxit, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 60 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 3 kondicioner. Orientimi me Diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke

RRUGA E BARRIKADAVE

Mbas maternitetit “Mbreteresha Geraldine” | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera, 85 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz. Uji dhe drita 24 ore. Parkim falas.

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

afer Abi Bank | 130 M2 | 350 Euro

Rruga Medar Shtylla, prane Abi Bank, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 130 m2, kati 8 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
350,00 euro

RRUGA E PISHES

300 M NGA PAZARI I RI | 76 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 76 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke
)