Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, ka...

Botuar më 18/01/2020
900,00 euro

RR. “ASIM VOKSHI”

perballe gjykates se krimeve te renda | 116 M2 | 127.600 Euro

Shitet 3+1, me hipoteke, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, 116 M2, me garzh personal, I shtruar me pllaka, hapje mbyllje me pult, 35m² (e pershtatshme per dy makina). Garazhi 20.000 Euro. Kontaktoni ne WhatsApp 0041765042871 dhe apartamenti shitet

Botuar më 25/01/2020
127.600,00 euro

NE AFERSI TE PROKURORISE SE PERGJITHSHME,

mbrapa 9-katesheve, rr. "Kristoforidhi" | 152 M2 | 182.400 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke te rregullt, 152 M2, kati 1, i pershtatshem edhe per ambjente zyrash, klinika, biznese etj

Botuar më 25/01/2020
182.400,00 euro

21 DHJETORI

Rruga "Frosina Plaku" | 125 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori. Apartamenti eshte 114 m2 neto, dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe i mire-investuar , i mobiluar dhe me te gjithe paisjet elektroshtepiake., 125 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2020
105.000,00 euro

FRESKU

Pallati ngjitur me restorant Freskun | 100 M2 | 72.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Orientimi jug. Pallat i ri,apartamentme hipoteke, punime shume cilesore

Botuar më 24/01/2020
72.000,00 euro

QENDER

Rruga e Durresit | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 3+1, 100m2 , në rrugën e "Durrësit" pak metra larg qendrës.Apartamenti pozicionohet në katin e 3 dhe organizohet nga një sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ofron një arredim bashkëkohorë si edhe free personal parking.Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë jeni të ftuar të kontaktoni!, 100 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Free Personal Parking

Botuar më 24/01/2020
450,00 euro/muaj

MBRAPA CASA ITALIAS

pallat i ri | 125 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 125 M2, 2 banjo, 2 ballkone, kati , e mobiluar.

Botuar më 24/01/2020
20.000 leke

TEK KODRA E DIELLIT

Ngjitur me Rezidencen | 136 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon+verande, 136 M2, kati 2.Pallat i ri ne proces hipotekimi.

Botuar më 24/01/2020
88.000,00 euro

RR. TEODOR KEKO

pallati Alpha Bank | 210 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 210 M2, kati 2, i mobiluar, me verande

Botuar më 24/01/2020
40.000 leke

PRANE RRUGES NAIM FRASHERI

jepet me qira | 100 M2 | 330 Euro

Apartament, 100 M2, 3 dhoma + kuzhine.Kati 4.Pallat ekzistues.Apartament i kompletuar me cdo gje

Botuar më 24/01/2020
330,00 euro/muaj

KODRA E PRIFTIT

PAS PORCELANIT | 260 M2 | 130.000 Euro

Shitet 3+1, 260 M2, kati 1, 120.5m² shtepia, 4.20 i larte i nisur per aktivitet. Me dokumenta te rrugullta

Botuar më 24/01/2020
130.000,00 euro
)