Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E TELEFERIKUT

tek stacioni i Porcelanit | 110 M2 | 53900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga e Teleferikut, tek stacioni i Porcelanit, 110 M2, 53.900 euro
1 banjo, kati 5, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Shitet 2+1, 110 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, dhe 1 verande 34m² me gjysem cmimi, ne proces hipotekimi

490,00 euro/m²

Botuar më 13/01/2019

Telefon