Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

NE DON BOSKO

PRANE SHKOLLES | 110 M2 | 35.000 Leke

ME QERA 2+1 APARTAMENT, 110 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/12/2020
35.000 leke/muaj

JEPEN ME QERA 2 HYRJE 2+1! FSHATI DOMJE, 3MIN NGA AUTOSTRADA,

prane Aurora Grup | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepen me qera 2 ap. 2+1/secila, sip. per secilin ap, 80 M2, kati I dhe II, hyrje te mobiluara dhe rregulluara. Me parkim per makine dhe kamion. Çmii per secilin ap.

Botuar më 02/12/2020
15.000 leke

ALLIAS,

rr. "Njazi Meka" | 73.1 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet 2+1, 73.1 M2, kati 4, hyrje e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 02/12/2020
6.000.000 leke

RRUGA MUHAMET DELIU

Rruga Muhamet Deliu | 176 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament papafingo 2+1 në rrugën Muhamet Deliu te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 176 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë 66 m2. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më te detajuara na kontaktoni, 176 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh

Botuar më 01/12/2020
78.000,00 euro

KOMUNA

kika 2 nku k | 100 M2 | 128.000 Euro

Apartament 2+1 kati 3 palat ri me hipotek, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, me hipotek

Botuar më 01/12/2020
128.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

prane Eleonores | 100 M2 | 350 Euro

Kodra e Diellit, prane Kishes Eleonora, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 100 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ate te gatimit, ballkon, banjo.Jepet me qera 350 euro ne muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA DERVISH HEKALI

Rruga Dervish Hekali | 74 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në rrugën Dervish Hekali te Shkolla e Kuqe. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 74 m2.Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i mbyllur. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara na kontaktoni, 74 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 01/12/2020
75.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Robert Shvarc | 72 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit,ME PARKIM TE PERFSHIRE NE CMIM. Apartamenti ka mobilim shume te mire, ndodhet ne katin e pare pallat i ri., 72 M2, 72 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/12/2020
320,00 euro/muaj

QENDER

prane Tregut Cam | 76 M2 | 500 Euro

Qender, prane tregut Çam, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 76 m2, kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, kondicioner, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 76 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
500,00 euro/muaj

TEK KODRA E DIELLIT

Brenda Rezidences Kodra e Diellit | 96 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit. Mobilim modern. Sip, 96 M2, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
550,00 euro
)