Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E KAVAJES

pallati mbi qendren Globe | 81 M2 | 80000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga e kavajes, pallati mbi qendren Globe, 81 M2, 80.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet 2+1, 81 M2, me hipoteke, Me rivleresim.kati 10 banim. Mundesi dhe per shtese. Shitet per arsye familjare

80.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)