Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 91 M2 | 105000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt, 91 M2, 105.000 euro
Kati 8
Përshkrim

• Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti gatimit te mobiluara me arkitekt • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • I mobiluar • Sistem Kapot kunder nxehtesise dhe lageshtise. • Punime cilesore • Kubature e rregullt. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve në kohë të shkurtër., 91 M2, kati 8, Per një vizitë në prone na kontaktoni!

105.000,00 euro

Botuar më 12/07/2019

Telefon
Email