Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKZION!!!

''Fiori Di Bosko'' Don Bosko | 91 M2 | 76.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 me Cmim Okazion ne katin e 2 banimi me orientim lindje, f...

Botuar më 14/11/2019
76.000,00 euro

NE DON BOSKO

prane Credins Bank | 110 M2 | 280 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar me korridor, ambient ndenje + gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon., 110 M2, Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Botuar më 15/11/2019
280,00 euro/muaj

TEK FUSHA E AVIACIONIT

Apartamenti ndodhet në zonë me aksese të ndryshme me zona të frekuentuara, dhe ofron ambiente pushimi, shesh dhe kënd lojrash për shlodhje dhe aktivitete për fëmijët. | 72.5 M2 | 350 Euro

Pallati është ndërtim i viteve të fundit me ashensor dhe i mirëmbajtur, si dhe ofron pamje të këndshme.Ambienti i brendshëm përbëhet nga sallon ndenjeje i bollshëm dhe kuzhinë, korridor që bën ndarjen me dy dhoma gjumi, njëra me ballkon, dhe një tualet me ajrosje natyrale, 72.5 M2, Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme për jetesë, dhe është i termoizoluar. Për më shumë na kontaktoni.

Botuar më 15/11/2019
350,00 euro/muaj

RRUGA MIHAL GRAMENO

ngjitur me shkollen | 97.6 M2 | 84.912 Euro

Shitet 2+1, 97.6 M2, kati 4, 2 ballkone, Me dokumenta te rregullta. Pallat i ri

Botuar më 15/11/2019
84.912,00 euro

RRUGA 3 DESHMORET

Prane Kmy, Yzberisht | 76 M2 | 56.000 Euro

Shitet 2+1, 76 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/11/2019
56.000,00 euro

NE ZONEN E ASTIRIT,

prane Viles L, ne pallat te ri te mire administruar | 103 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 (i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, sallon i madh me ambient gatimi, 1 tualet me ajrim natyral), sip, 103 M2, i mobiluar, orientim: Jug/Perendim, me planimetri te rregullt. Punime extra dhe rifinitura cilesore, dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

NE ZGJATIM TE BULEVARDIT TE RI,

ne ane te trotuarit | 75 M2 | 232.500 Euro

Ne shitet 2+1, 75 M2, kati 1, shume e pershtatshme dhe per biznes privat. Me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
232.500,00 euro

RR. ADEM JASHARI

mes Tirana Bank dhe Union Bank, tek Garda | 100 M2 | 30.000 Leke

Kerkohen dy goca per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/11/2019
30.000 leke/muaj

KOPSHTI BOTANIK

Ngjit me kopshtin botanik | 98.9 M2 | 108.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe 98.6 m2 te “Kopshti Botanik” . Apartamenti eshte I organizuar ne :2 dhoma gjumi , sallon +kuzhine , 2 tualete ,ballkon, korridor . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te Ri me ashensor . Me certifikate pronesie . E pabanuar me pare. E shtruar me Parket druri tatajuba. Orinetimi :jug ,me pamje totalisht nga kopshti botanik . Cmimi :108 mije euro, 98.9 M2, Agjencia Prona Ground solution

Botuar më 14/11/2019
108.000,00 euro

BERAT

rr. "Ymer Berati", prane ambulances se Lagjes Clirimi | 90 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet 2+1, 90 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire, Me hipoteke te rivleresuar

Botuar më 14/11/2019
4.500.000 leke

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 110 M2 | 400 Euro

Ambienti ndodhet ne katet e para të banimit (e favorshme zhvillimin e një aktiviteti biznesi)Organizim i rregullt dhe i bollshëm.Ka koridor, sallon te madh me ballkon, 2 dhoma, (1 me ballkon) dhe 2tualete. Per call center,qender estetike, masazhesh, zyra, qender kursesh etj, 110 M2, 4 ambjente, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/11/2019
400,00 euro
)