Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E KAVAJES

tek pallati me shigjeta | 70 M2 | 70000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga e Kavajes, tek pallati me shigjeta, 70 M2, 70.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet 2+1 me cmim Okazion!!!, 70 M2, kati 4. Mundesi kembimi ne zonen 21 Dhetori dhe Vasil Shanto. Me dokumenta te rregullta. Nuk bashkepunoj me Agjensi immobiliare!

70.000,00 euro

Botuar më 22/07/2019

Telefon