Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!!

Unaza e Re | 101 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2+garazh te perfshir ne cmim ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat....

Botuar më 15/06/2019
68.000,00 euro

UNAZA E RE

prane rrotondove, mbi bar Orkidea | 112 M2 | 35.000 Leke

2+1, i mobiluar mire, me kondicioner., 112 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, as...

Botuar më 15/06/2019
35.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane lulishtes | 118 M2 | 118.000 Euro

Shitet okazion apartament me punime cilesore, orientimi jugperendim, me hipoteke, buz...

Botuar më 13/06/2019
118.000,00 euro

OKAZION RRUGA E ELBASANIT

3 minuta larg 7 Xhuxhave, te liceu Artistik, perballa ish drejtoris se Higjenes | 74 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 74m2 ne katin e 4 banim ose te 5 ( jo i fundit )n...

Botuar më 13/06/2019
66.500,00 euro

OKAZION. TE VILAT GJERMANE 650 EUR/M2

rruga Fuat Toptani | 110 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartamenti i ri, 110 M2, 2 banjo, ne pallat te sapo ndertuar me ashensor, 100...

Botuar më 13/06/2019
72.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Rruga Hoxha Tahsim | 76.6 M2 | 67.000 Euro

Me hipoteke, orientimi jug, 76.6 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjum...

Botuar më 10/06/2019
67.000,00 euro

DURRES, LAGJA 16, RR "MUJO ULQINAKU",

200m nga pallati i sportit Ramazan Njala, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, ashensor, bosh, (e pa mobiluar).

Botuar më 17/06/2019
20.000 leke

NE YZBERISHT

Perballe KMY-se | 113 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 113 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, ne pallat te ri, me kushte bashkohore ( dy garazhde me vlere 15.000 Euro )

Botuar më 17/06/2019
75.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON, PRANE CONADIT DHE LSI,

ne qender te Tiranes | 129 M2 | 206.400 Euro

Shitet 2+1, 129 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, me hipoteke. Arredim bashkohor, orientim nga lindja

Botuar më 17/06/2019
206.400,00 euro

PRANE ZOGUT TE ZI

ne fillim te Don Boskos, pjese e nje kompleksi te ri pallatesh | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira apartament i mobiluar dhe pajisur totalisht, ka korridor, sallon + ngrenie gatim, dy dhoma gjumi, tualet, dy ballkone. Apartamenti ka pozicjon Jug-Lindje dhe nuk ka zhurma fale privatesis se kompleksit, 110 M2

Botuar më 17/06/2019
30.000 leke

DURRES, TEK LULISHTJA PERBALLE STACIONIT TE TRENIT

lagjia 17, (perballe ish-Refugjatit) | 68 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet ap. 2+1, 68 M2, kati V, dokumenta te rregullta, ndertim ekzisues

Botuar më 17/06/2019
6.000.000 leke

RRUGA FROSINA PLAKU

Shkolla Naim Frasheri ish kompleksi Partizani | 110 M2 | 85.000 Euro

Ne Tirane prane shkolles Naim Frasheri ish fusha Partizani SHITET apartament me siperfaqe totale 110 m2.Apartamenti perbehet nga ambjent ndenje gatim ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi jug-lindje, hapsira te bollshme. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon Certifikate pronesie.Cmimi 85.000 euro. Cel. 0684109062. e-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/06/2019
85.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT KARBURANT KASTRATI

Laprake Karburant Kastrati | 110 M2 | 100.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen e Durresit ne Laprake prane karburant Kastratit SHITET ap 2+1 me sip 110 m2 + 91 m2 verande si dhe nje vend parkim ne katin -2 te pallatit. Pallat i ri me ashensor dhe me punime cilesore. Perbehet nga 2 dh.gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete me dritare dhe nje verande e madhe. Me Certifikate Pronesie. Cmimi 100.000 euro. Cel.0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/06/2019
100.000,00 euro

RRUGA HYSEN CINOEKONOMIKO

mbrapa fakultetit ekonomik | 150 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 150 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/06/2019
450,00 euro/muaj

RRUGA IRFAN TOMINI

te Marin Barleti | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2+1, 120 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me parkim per makinat

Botuar më 16/06/2019
25.000 leke

RR. MEDAR SHTYLLA

Kristal Center | 110 M2 | 40.000 Leke

Jepe me qera 2+1, 110 M2, 3 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ap. i pershtatshem per familje (4 vete, jo studente)

Botuar më 16/06/2019
40.000 leke/muaj