Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 17/12/2018
370,00 euro/person

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 102 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 102 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 13/12/2018
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Unaza E Re | 98 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 98 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
63.000,00 euro

RR."MARGARITA TUTULANI"

Pallati Markolaj, pas postes nr 8 (shkolla 9-te vjecare "Deshmoret e Lirise"), | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 6 ambjente, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen familjare

Botuar më 18/12/2018
35.000 leke/muaj

PORCELAN

Rruga Xhanfize Keko | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/12/2018
32.000 leke/muaj

RR HAXHI KIKA

Komuna Parisit | 120 M2 | 600 Euro

Apartament me sip 120m2 ,me 2dhuma gjumi, nje sallon dhe ambjent gatimi .Apartamenti sapo eshte rinovuar dhe eshte i shtruar i gjithe Apartamenti me parket.Apartamenti ka dhe nje garazhd te perfshire ne kete cmim., 120 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 18/12/2018
600,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

PRANE gLOBE | 104 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 2+1, Bosh, me Hipotek, siperfaqe 104 m2, apartamenti ka kubature te rregullt dhe eshte i organizuar nga salloni+guzhina, dy dhoma gjumi, korridori, tualeti, dhe dy ballkone, orientim jug., 104 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
85.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

afer bar Santa | 77 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, kati 2 banim, siperfaqe 77 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe me cdo gje te re, kondicioner, tualet me dritare, ballkon., 77 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
350,00 euro

UNAZA E RE

Perballe karburant Kastrati tek rotondoja e dyte | 135 M2 | 90.450 Euro

Shitet 2+1, 135 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 18/12/2018
90.450,00 euro

KOMUNA PARISIT

tek Lulishtja | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, kondicioner, 2 tualete ballkon. Jepet bashke me garazh i perfshire ne cmim., 90 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
350,00 euro

RRUGA KAVAJES

afer Globe | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 3 kondicioner, tualet, ballkon, orientimi me diell., 85 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
300,00 euro

RRUGA PETI,

afer Kopeshtit Botanik, | 105 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 2+1, Bosh, me Hipotek, siperfaqe 105 m2, pallat i ri me ashensor, kati dyte banim, apartamenti eshte i organizuar nga salloni+ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon., 105 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
73.000,00 euro

RR. “BUDI”

jepet me qera | 86 M2 | 400 Euro

2+1, 86 M2, kati 9, e kompletuar, preferohen te huaj

Botuar më 18/12/2018
400,00 euro