Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

vila l | 119.5 M2 | 70.505 Euro

Apartamenti disponon dokumentacionte rregullte hipotekor,shperndaje me korridor dhe t...

Botuar më 21/01/2019
70.505,00 euro

NE QENDER TE KAMZES, BULEVARDI BLU

pallati ri mbi Raiffeisen Bank, perballe viles 23 | 108 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament okazion, 108 M2, 1 banjo, gjendja: e re, sallon i madh dhe me shume...

Botuar më 21/01/2019
42.000,00 euro

DON BOSKO

Apartament 2+1 tek Hotel Ferrari | 93 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën Don Bosko pas Hotel Ferrarit. Apartamenti është I po...

Botuar më 15/01/2019
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Swiss Bar | 130 M2 | 73.200 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje...

Botuar më 14/01/2019
73.200,00 euro

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 105 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 105 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 14/01/2019
69.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 14/01/2019
54.000,00 euro

TIRANE

Pazari i Ri | 80 M2 | 400 Euro

Pallat i ri, orientimi jug-lindje, korridor shperndares, dopio xham, 80 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kondicionim ne cdo dhome, internet i perfshire - Future Home Ali Demi

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro/muaj

RR. EDUART MANE

Tek kopshti zoologjik | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 2, pallat i ri, k/bufe, sobe, frigorifere, kondicioner, garazh

Botuar më 23/01/2019
35.000 leke

PRANE KAFES SE RREMES

rruga" Faik Kulla", degezim i rruges " Myslym Keta " | 96 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 96 M2, kati 3, totali i kateve 6, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Pranohen vetem cifte

Botuar më 23/01/2019
18.000 leke/muaj

TEK FRESKU

prane stacionit te fundit te porcelanit | 114.4 M2 | 55026.4 Euro

Shitet 2+1, 114.4 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke. Mund te adoptohet ne 3+1. Uji dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 23/01/2019
55.026,40 euro

BUL. GJERGJ FISHTA

Prane Hotel Hilton | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

pallati mbi qendren Globe | 81 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 81 M2, me hipoteke, Me rivleresim.kati 10 banim. Mundesi dhe per shtese. Shitet per arsye familjare

Botuar më 23/01/2019
80.000,00 euro

QYTETI STUDENTI,

rr. “Gramoz Pashko” | 98 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati II, 98 M2, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke

RR. ENGJELL MASHI

tek zona e Kmy | 95 M2 | 68.000 Euro

Shitet 2+1, 95 M2, kati 7, ashensor, ambjent gatimi, 27m² verande, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/01/2019
68.000,00 euro

100M MBI XHAMLLIKUN

pallati i Rossman & Lala, buze rruge | 99 M2 | 93.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 99 M2, kati 3, i mobiluar, punime super cilesore. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 23/01/2019
93.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

prane kopshtit botanik | 106 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament modern , i arreduar me te gjitha paisjet bashkohore, me mundesi parkim, 106 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro/muaj