Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 117 M2 | 70.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
70.000,00 euro

TEK LIQENI THATE

rruga Hamdi Sina | 135 M2 | 350 Euro

Ap 2+1 me qera, kati 5 ne pallati te ri me ashensor, i mobiluar, kondicioner, ballkon, tualet, 135 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 26/03/2019
350,00 euro

BLLOK

Rruga Vaso Pasha | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha, kati dyte, kondicioner, tualet, orientim me diell, mundesi parkimi falas para pallatit, 120 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro

QENDER

mbrapa Piazza | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 8 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, ballkon, garazh me cmim ekstra 50 euro, orientim me diell, 105 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro

DON BOSKO

kompleksi Vizion Plus | 110 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te Ri, bosh me k/bufe me sobe (kend, krevat dopio) ose pjeserisht e mobiluar, kati 4 me 2 ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, orientim i mire, ndricim natyral i bollshem, ndodhet ne nje zone te rregulluar dhe shume te qete, garazh poshte pallatit me cmim extra 3,000 leke, 110 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
37.000 leke

RRUGA DRITAN HOXHA

afer kryqezimit Laprakes | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartatament 2+1 i adoptuar ne 3+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, tualet, ballkon., 90 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke

KOMUNA E PARISIT

afer ish New York-ut | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallati i ri me ashensor, siperfaqe 85 m2, i mobiluar ne mënyrë bashkohore, 2 tualete, 2 kondicioner, ballkon., 85 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 26/03/2019
350,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

afër Shkolla e Baletit | 80 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1, sipefaqe 80 m2, mobiluar ne mënyrë bashkohore, 3 kondicioner, tualeti me dritare, ballkon., 80 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 26/03/2019
37.000 leke

VASIL SHANTO

afer Diplomat 1 | 80 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, parket, kondicioner 2 tualete, ballkon. Zona eshte nga me te kerkuarat per shkak se te ofron shume facilitete si shkolla, cerdhe, farmaci, linja urbani, etj...., 80 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 26/03/2019
320,00 euro

MBI GJIMNAZIN PARTZANI

ndermjet selvi, medreses dhe unazes, rruga 4 deshmoret | 101 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamnti 2+1 ne kati e 3 te nje pallati te ri teper cilesot me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne rrugen 4deshmoret shume prane selvis pjeserisht e mobiluar, ne sallon ka vetem kundra bufen dhe nje tavolin me 6 karrrige, 1 dhome gjumi ka dy krevate por pa dyshek dhe dollap, dhoma tjeter bosh, 101 M2, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re - Diamond

Botuar më 26/03/2019
35.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

ne hyrje te rruges, tek kompleksi Kika 2 | 78.5 M2 | 103.000 Euro

Shitet 2+1, 78.5 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Punime cilesore, me termoizolim, i shtruar me parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mundesi parkimi nentoke kundrejt pageses. Me Hipoteke

Botuar më 26/03/2019
103.000,00 euro