Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 24/09/2018
110.000,00 euro

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

PRANE STACIONIT TE TRENIT

Tirane | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar bashkekohor me kushte shume te mira ne pallat te ri, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 24/09/2018
400,00 euro/muaj

FUSHA AVIACIONIT

godina 14 | 50 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 50 M2, kati 4, bosh, gjendja: e mire

Botuar me 24/09/2018
24.000 leke

RRUGA SIRI KODRA,

LAGJJA BESA | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
20.000 leke

RR. HYSEN XHURA

Porcelan, pallati perballe kopshtit Annas | 94 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 3, ambjent gatimi, sallon ndenje, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke. Pallat i ri, totalisht i rregulluar, k/bufe, kondicioner, vetrate, grila, rrjeta, uje 24h, orientim L-P, cdo ambient me drite dhe ajrim natyral

Botuar me 24/09/2018
63.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

Fusha e zeze | 123 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 123 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, pjeserisht i mobiluar, ne cmim eshte dhe nje garazh i hapur

Botuar me 24/09/2018
110.000,00 euro

KMY, YZBERISHT

150 metra nga KMY rruges kryesore, tek Big Marketi | 95 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Vetem per familje. Garancia nje qera mujore plus pagesen e ashensorit. Per afat te gjate mbi nje vit. Jo agjensi.

Botuar me 24/09/2018
24.000 leke/muaj

RR. TEODOR KEKO ASTIR

perballe Artistit | 95 M2 | 300 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
300 leke/muaj

RRUGA SHYQYRI PEZA

Te katrori Allias | 71.2 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 71.2 M2

Botuar me 24/09/2018
54.000,00 euro

RRUGA SELAUDIN ZORBA

Spitali Amerikan 2 | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, totali i kateve 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
35.000 leke/muaj

RR. KONGRESI MANASTIRIT

perballe spitalit te femijeve | 70 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, me hipoteke

Botuar me 24/09/2018
63.000,00 euro