Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
120.000,00 euro

RRUGA ISLAM ALLA

Poliklinika Nr. 5 | 106 M2 | 400 Euro

Jepet me qira Apartament 2+1, tek rruga e Kavajes, shume prane Qendres . Apartamenti ka nje siperfaqe totale 106 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, soxhorno me ambjent gatimi, dy tualete dhe 1 ballkon., 106 M2, 8 ambjente, kati 4, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
400,00 euro/muaj

RR. “TEODOR KEKO”, UNAZE E RE, PERBALLE KARBURANT KASTRATI,

tek Puma Fit Club, ne pallat te ri, | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, i mobiluar, arredim i ri modern, dritare me termoizolim, kati fundit me pamje panoramike nga Tirana. Hyrje e pabanuar me pare

Botuar më 23/05/2018
400,00 euro

OKAZION

21 DHJETORI | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 tek rruga frosina plaku ne zonen e 21 dhjetorit, 80 M2, kati 4, 80 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

prane Qendres Globe | 90 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1, 90 M2, kati 9, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2018
400,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

ne zonen e laprakes | 102 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 102 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, bosh, dokumentacion te rregullt hipotekor

Botuar më 23/05/2018
63.000,00 euro

TEK MYSLYM SHYRI

ne hyrje | 111.5 M2 | 127.500 Euro

Shitet 2+1, 111.5 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, vendparkim, i mobiluar, Orientim Lindje, garazhd me qepen

Botuar më 23/05/2018
127.500,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

ne zonen e 21 Dhjetorit | 89 M2 | 90.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
90.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Alpha Bank | 108 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 108 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, I pershtatshem per call center zyra dhe tipologji te ndryshme biznesi

Botuar më 23/05/2018
400,00 euro/muaj

TEK KOMPLEKSI USLUGA,

prane bulevardit "Zog I", | 120 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/05/2018
33.000 leke

AFER ZOGUT TE ZI,

prane Kryqit te Kuq Shqiptar, | 60 M2 | 6.500 Leke

Kerkoj 1 djal per ndarje qeraje ne ap 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/05/2018
6.500 leke