Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 78 M2 | 78000 Euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 78 M2, kati 3, E pershtatshme per biznes dhe banim

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
RRUGA E KAVAJES, PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE, 78 M2, 78.000 euro
Kati 3
78.000,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon