Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Golden Park | 85.18 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara per banim tek golden parku perbal...

Botuar më 18/04/2019
58.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

Prane Ardenos | 103.8 M2 | 49.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.8 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
49.000,00 euro

QENDER

Sheshi Skenderbej | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne qender te Tiranes, apartamenti mund te perdoret per bizn...

Botuar më 15/04/2019
400,00 euro/muaj

LAPRAKE

Rruga Gjergj Legisi | 90 M2 | 270 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 me super mobilim, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/04/2019
270,00 euro/muaj

RR. "GJERGJ LEGISI"

Laprake | 92 M2 | 55.000 Euro

Përballë shkollës "Aleks Buda", 92 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, gjendja: e re, mundesi shtese per papafingo

Botuar më 22/04/2019
55.000,00 euro

RRUGA NJAZI MEKA

Ura e Babrruse | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
15.000 leke

TEK KODRA E DIELLIT

Prane supermarket Aldi | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 22/04/2019
25.000 leke/muaj

PORCELAN

Prane Xhamise Xhura, rruga e Porcelanit | 73 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 73 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 22/04/2019
58.000,00 euro

RR. REXHEP SHALA

perballe me Bar Unic | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, i mobiluar, preferohen te huaj, per afat te gjate

Botuar më 22/04/2019
300,00 euro

GOLEM

prane Hotel Pameba | 66 M2 | 36.300 Euro

Shitet 2+1, 66 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 22/04/2019
36.300,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

perballe Shkolles Petro nini Luarasi | 109 M2 | 420 Euro

Jepet me qera 2+1, 109 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 22/04/2019
420,00 euro

RR. IBRAHIM KODRA

Kompleksi dinamo, ngjitur me shkollen Feniks, pallatet Hawai | 180 M2 | 144.000 Euro

Shiten dy apartamente 2+1 ngjitur me njeri-tjetrin ne menyre simetrike,shiten bashke ose vec e vec, 180 M2, 3 ambjente, kati 11, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, lutemi jo agjenci imobiliare

Botuar më 22/04/2019
144.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga Medar Shtylla | 91.5 M2 | 400 Euro

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me dy dhoma gjumi , 2 tualet dhe sallon ndenje + aneks . Ndodhet ne katin e VIII te nje pallati me ashensor. Disponon te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme per banim. Siperfaqe, 91.5 M2, 2 banjo, ashensor

Botuar më 22/04/2019
400,00 euro