Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

perballe me policine bashkiake | 71 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 71 M2, kati 2, i mobiluar, sistem ngrohje, preferohen familjare

Botuar më 20/06/2018
35.000 leke

QENDER

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SELVIA | 105 M2 | 115.900 Euro

Me hipoteke, shitet i mobiluar, 105 M2, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2018
115.900,00 euro

YZBERISHT, RRUGA 3 DESHMORET

Perballe karburant Alpet | 107 M2 | 58.800 Euro

Shitet apartament 2+1, 107 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
58.800,00 euro

RR.NIKOLLA JORGA

Pas ish-Ekspozites "Shqiperia Sot" | 68 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 68 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, dhomat e gjumit me parket

Botuar më 20/06/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

Hotel Mondial | 110 M2 | 87.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati prane Hotel Mondial. Orientim eshte Jug-Lindje .Zona eshte e qete dhe e paster. Ka akses te lehte ne transportin publik.Apartamenti eshte totalisht I mobiluar me pajisje dhe mobilje te reja dhe shitet I kompletuar.Apartamenti shitet ne cmim okazion per arsye emigrimi., 110 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2018
87.000,00 euro

UNAZA E RE , ASTIRI

Prane Alpha Bank | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke. 100m2 .Kati i 4 banim orientim Lindje me pamje nga rruga kryesore. 2 tualete njeri me ajrim natyral., 100 M2, kati 4, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/06/2018
650,00 euro/m2

FRESKU

rrg shefqet kuka, mbrapa Bar caffe"selita" | 116 M2 | 67.000 Euro

Apartament 2+1, ne pallat te ri , super organizim , me siperfaqe, 116 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2018
67.000,00 euro

UNAZA E RE , TEODOR KEKO

Karburant Kastrati | 112.62 M2 | 73.203 Euro

Shitet apartament 2+1 ne super kompleks te ri ne ndertim . Nder me cilesoret ne Tirane. Kompleksi ideal per banim ose investim ne zone me plan urbanistik te miratuar., 112.62 M2, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2018
650,00 euro/m2

UNAZA E RE

100m Larg Kastratit | 110 M2 | 62.000 Euro

110 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2018
62.000,00 euro

UNAZA E RE, ASTIRI

prane rruges Teodor Keko | 114 M2 | 69.800 Euro

Shitet apartament 2+1 me Hipoteke, 114 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 20/06/2018
69.800,00 euro