Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

RRUGA PETI

Liqeni that | 110 M2 | 380 Euro

Jepet Apartament me qera 2+1, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Preferohen familje

Botuar më 23/10/2019
380,00 euro/muaj

RRUGA FERIT XHAJKO

ISH RESTORANT DURRESI | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 4, pallat ekzistues

Botuar më 23/10/2019
30.000 leke

FRESKU

Fresku | 120 M2 | 67.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Sotir Caci” pranë “Big Marketit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 120m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje si dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • Korridor shpërndarje • Ballkon, 120 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/10/2019
67.000,00 euro

MISTO MAME

Misto Mame | 106 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 106 M2, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re - Future Home

Botuar më 23/10/2019
25.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Prane Bar 2 Palma | 100.87 M2 | 66.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 se bashku me garazh, 100.87 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, gjendja: shume e mire, Garazhi perfshihet ne cmim - Future Home

Botuar më 23/10/2019
66.000,00 euro

NE FILLIM TE DON BOSKOS

shitet | 116 M2 | 100.000 Euro

2+1, 116 M2, kati 4, i mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 23/10/2019
100.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa ekspozites Shqiperia sot | 90 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 23/10/2019
42.000 leke

RR."KONGRESI LUSHNJES"

tek ish Parku Autobuzave | 78 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 78 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar më 23/10/2019
32.000 leke

RR. "JORDAN MISJA"

ish Uzina Dinamo e Re, tek shinat | 24 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, dhome+aneks banjo, kati III, 24 M2, i mobiluar, Drita dhe uje I paguan klienti.

Botuar më 23/10/2019
8.000 leke

RR.ELBASANIT

100m mbi shkollen e Baletit | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Jo bashkepunim me agjensi imobilare

Botuar më 23/10/2019
40.000 leke/muaj
)