Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 117 M2 | 70.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
70.000,00 euro

UNAZA E RE

ozon elektroniks | 100 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte shume i perhstatshem ka shperndarje me korridor dhe hapsir lehtesis...

Botuar më 16/03/2019
250,00 euro/muaj

DURRES

Rajoni i policise | 123.63 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje dhome gatimi dhe ngrenie e ndare me vete dhe 1 tualet. Disponon nje sallon te bollshem nga ku komunikohet me ambjentet e tjera. Ja vlen te permendet se te gjitha ambjentet jane me dritare dhe duke qene e pozicionuar Lindje-Perendim i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites., 123.63 M2, i mobiluar

Botuar më 23/03/2019
65.000,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri | 65 M2 | 200.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, 65 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, uji i perfshire ne cmim

Botuar më 23/03/2019
200.000 leke/muaj

SHITET, APARTAMENT 2+1 KODRA E DIELLIT, TIRANË

Rruga Shkelqim Fusha | 100 M2 | 115.000 Euro

100 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 23/03/2019
115.000,00 euro

QERA, APARTAMENT 2+1, LIQENI I THATË, TIRANË.

Liqeni I Thatë | 98 M2 | 600 Euro

Me parket I investuar, 98 M2, 1 ambjent, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
600,00 euro/muaj

RR. NAIM FRASHERI

mbrapa ambasades angleze | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, pallat i ri kati 4, pa ashensor, 100m bosh pozicion me diell, banjo me dritare, uje 24 ore paradhenie 2 muaj

Botuar më 23/03/2019
30.000 leke

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosco | 105.2 M2 | 83.108 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te, 105.2 M2, 2 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, dhe 1 ballkon. Orientimi Perendim.

Botuar më 23/03/2019
83.108,00 euro

KOMBINAT,

TEK PALLATET "DERVENI" | 76 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet 2+1, 76 M2, kati 5, 1 banjo, me hipoteke

Botuar më 23/03/2019
6.000.000 leke

UNAZA RE

hotel rolandi | 106 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 106 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, me guzhine

Botuar më 23/03/2019
22.000 leke/muaj

RRUGA FROSINA PLAKU

21 Dhjetori | 151 M2 | 155.000 Euro

Apartament i mireorganizuar. Mundesi e mire banimi dhe investimi. Investime shtese si oxhaku, tavanet e varura, shtrimi me parket., 151 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
155.000,00 euro

QENDER

Prane Pazarit te Ri | 130 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti eshte i mireorganizuar. Mundesi e mire investimi dhe banimi. Ofron pamje te Qendres dhe te Pazarit te Ri., 130 M2, totali i kateve 15, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
155.000,00 euro