Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

TEK FRESKU, STACIONI I FUNDIT I PORCELANIT

Tek Fresku, stacioni i fundit i Porcelanit | 100 M2 | 51.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 100 m² me dokumente te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor,2 tualete, ballkon, i mobiluar, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat,, 100 M2, Property ID : 4121484 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
51.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 93.4 M2 | 110.000 Euro

Liqeni Thate, vija e pare e pallateve, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 93.4 m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, shitet i mobiluar, orientim me diell.Shitet 110 000 Euro, 93.4 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
110.000,00 euro

RR.DRITAN HOXHA, PRANE UNIVERSITETIT ZONJA KESHILLIT TE MIRE

Rr.Dritan Hoxha, prane Universitetit Zonja Keshillit te Mire, | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Kati 2-te i nje vile, me dy dhoma gjumi, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 120 m², kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 120 M2, Property ID : 4251136 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro

RRUGA KUJTIM LARO

Prane Postes Shqiptare | 75 M2 | 30.000 Leke

Apartament me Qera 2+1, I pa Mobiluar,Ne Rrugen Qemal Stafa qe lidhe Spitalin N.5 dhe Kryqezimi Varri Bomit. Cmimi i DiskutueshemPer me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon, 75 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
30.000 leke/muaj

TEK KRYQEZIMI I ZOGUT TE ZI,

Tek kryqezimi i zogut te zi, | 97 M2 | 106.920 Euro

Shitet Apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqe 97.2 m², kati 11 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell., 97 M2, Property ID : 4121483 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
106.920,00 euro

HARRY FULTZ

Kompleksi Panorama | 116 M2 | 400 Euro

Harry Fultz tek Kompleksi Panorama jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 116 m2, kati 6, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me diell., 116 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro

NE MYSLYM SHYR , PRANE VODAFONE

Ne Myslym Shyr , prane Vodafone | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 120 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicionere, tualet me dritare, ballkon, parket, orientim me diell., 120 M2, Property ID : 4221944 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
450,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

afer Deges se Thesarit | 82.69 M2 | 110.000 Euro

Rruga e Elbasanit, prane Deges se Thesarit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 82.69 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues, me Hipoteke. Apartament organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto, me kondicioner., 82.69 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
110.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

tek ish Adidas | 99 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1 me arredim ne gjendje te mire e cilesore, ne pallat te mireadministruar, i mobiluar plotesisht,, 99 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
35.000 leke/muaj

RR. ELBASANIT, AFER AMBASADES AMERIKANE

Rr. Elbasanit, afer Ambasades Amerikane | 125 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 125 m² me Hipoteke, kati 5 ( i fundit) pa ashensor, 2 tualete (me dritare),2 ballkon, orientimi Vri – Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 dhoma me parket, shitet i mobiluar sic eshte, Cdo dhome me kondicioner, Apartamenti eshte i rivlersuar me cmim 200000 euro., 125 M2, Property ID : 4121429 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
115.000,00 euro
)