Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

MISTO MAME

tek pallate Cabej | 104 M2 | 53.500 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 4, gjendja: shume e mire, me hipotek

Botuar më 18/08/2018
53.500,00 euro

VLORE

tek fabrika e Orizit | 133 M2 | 70.000 Euro

Kembehet 2+1, 133 M2, kati 2, 2 banjo, sallon ndenje, 1 ballkon, pallat i ri, me rivleresim, me nje hyrje 2+1 ne Tirane

Botuar më 18/08/2018
70.000,00 euro

BLV ZHAN D'ARK

tek Ministria e Jashtme | 104 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 104 M2, kati 9, ashensor, i mobiluar

Botuar më 18/08/2018
300,00 euro

RR. IDRIZ DOLLAKU

prane burgut te grave, kompleksi Eralb Godina 3 | 94 M2 | 100.000 Euro

Ne gjendje shume te mire. Me pamje nga perendimi., 94 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
100.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

perballe fakultetit te Mjekesise | 80 M2 | 6.000 Leke

Kerkohen 3 vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/08/2018
6.000 leke/person

TEK VASIL SHANTO

Tirane | 103 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1 tek Vasil Shanto i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka organizim te rregullt dhe drite natyrale gjate gjithe dites., 103 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
300,00 euro/muaj

PORCELAN

tek Xhamia Xhura | 75 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet 2+1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, pallat parafabrikat, me hipoteke

Botuar më 18/08/2018
7.000.000 leke

RR. RRAPO HEKALI

Kodra e Diellit | 106 M2 | 74.200 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, me hipoteke. Pozicion J-L

Botuar më 18/08/2018
700,00 euro/m2

RR. "SHOTE GALICA"

Shkoze | 90 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/08/2018
15.000 leke

RR. HYSEN XHURA

Porcelan, prane shkolles Gjon Buzuku, pallati 7 katsh perballe Kopshtit Anna's | 94 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire, Pallat i vitit 2000. Me hipoteke. kundrabufe + vetrata + kondicioner etj. Banjo me dritare. Jo agjensi imobilare

Botuar më 18/08/2018
63.000,00 euro