Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 126 M2 | 230.000 Euro

Shitet super-apartament ne Rezidencen “Kodra e Diellit 2”, nje nga rezidencat me te mira te banimit ne Tirane. Hyrja eshte me te gjitha kushtet e nevojshme. Eshte e areduar me arkitekt dhe me materialet me cilesore te kohes.Hyrja ka siperfaqe totale prej 126m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, 2 tualete, koridor., 126 M2

Botuar më 27/10/2021
230.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - QENDER , STADIUMI , AIR ALBANIA NE REZIDENCEN AMBASADOR 3

Qender , Stadiumi , Air Albania ne rezidencen Ambasador 3 | 134 M2 | 365.000 Euro

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Stadiumi Air Albania ne rezidencen Ambasador 3 shesim super apartament!Apartamenti ka nje investim luksoz me siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 15 dhe organizohet ne 2+1 me 2 tualete, 1 garderobe dhe 1 ballkon.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 134 M2

Botuar më 27/10/2021
365.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Stacioni i Trenit | 103 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 103 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh., 103 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
87.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SARANDE

Sarande | 86 M2 | 110.000 Euro

Shitet super apartamenti 2+1+1 ne Sarande.Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 .Ndodhet ne nje pallat te ri, te mire administruar, dhe me nje pamje fantastike nga deti.Eshte i organizuar nga ambjent ndenje, ambjet ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ne te gjitha ambjentet pershkohet me ndricim natyral gjate gjithe dites., 86 M2

Botuar më 27/10/2021
110.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 105 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor., 105 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
76.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA

 Rruga ferit xhajko Restorant Durresi 2+1 Me siperfaqe 109 m2 kati 2 | 109 M2 | 330 Euro

Organizohet . Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku2 dhome gjumi. 1 banjo. 1ballkone.Ofrohet: . E mobiluar. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme Pallat i ri AshensorCmimi :330 euro 1 qera +2 garanciID VI 033, 109 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
330,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë | 116 M2 | 128.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Drejtoria e Përgjithshme e Policisë. Apartamenti ndodhet në katin e 11-të të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 116 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh., 116 M2, 3 ambjente, kati 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
128.000,00 euro
)