Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

DURRES

Prane Viles se Zogut | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet super apartamenti 2+1+2 ne Durres .Apartament panoramik dhe gjithashtu me hipoteke., 125 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 03/12/2020
135.000,00 euro

TE FRESKU

Te Rruga Thesarit | 103 M2 | 43.000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 , me vendodhje perfekte . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri, dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte:, 103 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
43.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Te Mbikalimi | 94 M2 | 84.000 Euro

Te Kodra E Diellit shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 94 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 5-katesh me ashensor. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites, 94 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
84.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kopshti zoologjik | 87 M2 | 108.750 Euro

Apartament 2+1+ballkon,me hipoteke,orientim jug-perendim,pallat i ri me ashensor,konfiguracion super,ska kolona fare,kati i 3-te banim, 87 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 03/12/2020
108.750,00 euro

NE ASTIR

Unaza e re | 120 M2 | 96.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 120 m2. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte:, 120 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
96.000,00 euro

TEG

prane Mai Tai Resort | 117.95 M2 | 159.000 Euro

TEG, prane Mai Tai Resort, shitet apartament 2+1, siperfaqe 117.95 m2, ne ndertim e siper. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine 3-Kateshe, ne nje kompleks te ri rezidencial qe po ndertohet ne kete zone. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientimi lindje-perendim, 117.95 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, e cila mundeson ngrohje natyrale gjate gjithe dites.Cmimi i shitjes 165 000 Euro.

Botuar më 03/12/2020
159.000,00 euro

LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha | 106 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Laprake,ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet me nje sallon te madh ndenjie+kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , dhe 1 ballkon . Apartamenti shitet ne gjendje sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar .Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka mundeson ndricim natyral, 106 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
87.000,00 euro

NE ASTIR

Unaza e Re | 96 M2 | 83.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 96 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri 11-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje struk, 96 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
83.000,00 euro

RR. RESHIT COLLAKU

tek Shallvaret | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
30.000 leke

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar dhe i arreduar totalisht me kushte bashkekohore, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 tualete, kondicioner, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.Jepet me qera 600 euro ne muaj., 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
600,00 euro/muaj
)