Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

YZBERISHT

Prane pishinave (Bulevardit te ri) | 55 M2 | 36.000 Euro

1+1 me hipoteke., 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 03/12/2018
36.000,00 euro

TEK FRESKU

ne fillim te rruges se Dajtit | 106 M2 | 56.000 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, pamja nga lindja, me hipoteke

Botuar më 10/12/2018
56.000,00 euro

MARTENITETI RI

tek ura e fundit e lanes | 112 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 112 M2, 7 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke/muaj

RR. “SHQIPONJA E MALIT“

150m nga tregu industrial | 95 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 2, gjendja: shume e mire, shtepie private, preferohen familjare

Botuar më 10/12/2018
15.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Perball Kopshtit 4 Stinet | 80 M2 | 86.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 10/12/2018
86.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

siper glob | 110 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 8, 2 banjo, bosh, guzhina ka kundrabufe, ne 1 janar e lire, vetem familjare, parking

Botuar më 10/12/2018
28.000 leke

KIKA I RI, KOMUNA E PARISIT

KIKA 2 | 98 M2 | 96.040 Euro

Super Okazion, Komuna e Parisit kompleksi KIKA 2 tek pjesa ne ndertim...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 98 m2 i ndodhur ne katin gjashte ne ndertim.Apartamenti ka planimetri te perkryer, punime mjaft cilesore dhe orjentim perfekt..Shitet vetem per 980 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nga 1200 euro/m2 qe po shiten aktualisht ne te njejtin kompleks)...Nxitoni pasi kjo oferte eshte e vlefshme per pak dite., 98 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re - REGER IMOBILIARE

Botuar më 10/12/2018
96.040,00 euro

RRUGA “SHQIPONJA E MALIT“

150m nga tregu industrial | 95 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2018
15.000 leke/muaj

RR. "DON BOSKO"

perball vizion + | 110 M2 | 20.000 Leke

110 M2, kati 5, i mobiluar, 2 vajza per ndarje qeraje

Botuar më 10/12/2018
20.000 leke/person

RRUGA E DIBRES

Selvia | 97 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 97 M2, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2018
350,00 euro/muaj

QYTETI STUDENTI,

jepet | 90 M2 | 25.000 Leke

Me qera 2+1, 90 M2, 2 banjo, i mobiluar, jepet per familjar ose vajza.

Botuar më 10/12/2018
3.092.353 leke