Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 135.22 M2 | 120.000 Euro

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne ka...

Botuar me 08/10/2018
120.000,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”,

kompleksi Halili, | 112 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 112 M2, 2 banjo, kati i fundit

Botuar me 16/10/2018
30.000 leke

ISH FUSHA AVIACIONIT

Rruga Artan Lenja | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashenor, siperfaqe 100 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, mobbilim i ri dhe i pa perdorur me par, 2 kondicioner, 2 tualete, ballkon. Jepet dhe per studente (vajza), 100 M2, 2 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
300,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA

PRANE POSTES NR. 8 | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 3, bosh

Botuar me 16/10/2018
25.000 leke

FILIMI MYSLYM SHYRIT

Afer Bar Santa | 80 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 80 m², Bosh, me K/Bufe, tualet, ballkone, orintimi me diell. Jepet dhe per zyra., 80 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
32.000 leke

DON BOSKO

afer Market Viva | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkone, orintimi me diell., 85 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Afer Drejtorise higjenes, perball Liceut | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashlohore, kondicioner, tualet, ballkon. Jepet edhe per Studente., 75 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
40.000 leke

KOMUNA PARISIT

afer Lulishtes | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, kondicioner tualet, ballkon., 80 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro

QENDER

afer Shkencave Natyres | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, 3 kondicioner, tualet, ballkon., 85 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
400,00 euro

TEK DISPANCERIA

filllim | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 60 M2, me dokumenta

Botuar me 16/10/2018
60.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Rruga Peti, | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar shum mire, kondicioner, ashensor, ballkon, 2 wc, kati 3,, 110 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
450,00 euro