Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E QELQIT KOMBINAT

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 109.3 M2 | 92.900 Euro

Apartameti disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit me dalje në...

Botuar me 13/10/2018
92.900,00 euro

YZBERISH

Prane Eco Market | 110 M2 | 250 Euro

Ne Yzberish, prane Eco Market, jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballokn. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje, kati i 9. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 250 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elionin ne nr 0672049600, 110 M2, 5 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 22/10/2018
250,00 euro/muaj

UNAZA E RE

tek 2 rotondot | 98 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 98 M2, bosh

Botuar me 22/10/2018
18.000 leke

VILAT GJERMANE

afer Sanatoriumit | 122 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 122 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
80.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

AFER PROKURORISE | 85 M2 | 350 Euro

JEPET ME QERA AP 2+1, 85 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE CHICAGO PA KOMISION

Botuar me 22/10/2018
350,00 euro/muaj

RR. “GJON BUZUKU”

perballe restorant Durresit | 75 M2 | 53.000 Euro

Shitet ap.2+1, 75 M2, kati 5, gjendja: per t'u rikonstruktuar, me hipoteke.

Botuar me 22/10/2018
53.000,00 euro

RRUGA PETI TEK LIQENI I THATE

Perballe kompleksit Fari | 105 M2 | 73.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, tualet me dritare, me hipoteke

Botuar me 22/10/2018
73.000,00 euro

BALDUSHK

shitet shtepi e re | 75 M2 | 10.000.000 Leke

2+1, 75 M2, plus 4000m² toke, me peme dhe puse uji.

Botuar me 22/10/2018
10.000.000 leke

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tek market Liqeni | 104 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 104 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, ME PAMJE NGA KOPSHTI ZOOLOGJIK,AGJENSI IMOBILIARE CHICAGO PA KOMISION

Botuar me 22/10/2018
400,00 euro/muaj

BLV. BAJRAM CURRI, 296, TIRANE

BRRYLI | 100 M2 | 400 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht dhe e sapo lyer.Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi., , kati 3, totali i kate, 100 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, , Apartamenti ka :- 2 dhoma gjumi-2 banjo me dritare- 2 korridore-2 ballkone- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik. Apartementi jepet per here te pare me qira.

Botuar me 22/10/2018
400,00 euro/muaj

STACIONI I TRENIT

RRUGA JORDAN MISJA | 106 M2 | 97.500 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Stacioni i trenit, prane Hipotekes. Ka nje siperfaqe prej 106 m2, organizuar ne nje sallon te bollshem dhe gatim, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 7- te, ne nje prej pallateve me te mira te zones dhe me te mireadministruar., 106 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i investuar me paisje teper cilesore, i shtruar i gjithe me parket, sistemi i kondicionimit eshte multisplit qendror i markes Mitsubishi Inverter.

Botuar me 22/10/2018
97.500,00 euro