Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!!

Unaza e Re | 101 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2+garazh te perfshir ne cmim ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat....

Botuar më 15/06/2019
68.000,00 euro

UNAZA E RE

prane rrotondove, mbi bar Orkidea | 112 M2 | 35.000 Leke

2+1, i mobiluar mire, me kondicioner., 112 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, as...

Botuar më 15/06/2019
35.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane lulishtes | 118 M2 | 118.000 Euro

Shitet okazion apartament me punime cilesore, orientimi jugperendim, me hipoteke, buz...

Botuar më 13/06/2019
118.000,00 euro

OKAZION RRUGA E ELBASANIT

3 minuta larg 7 Xhuxhave, te liceu Artistik, perballa ish drejtoris se Higjenes | 74 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 74m2 ne katin e 4 banim ose te 5 ( jo i fundit )n...

Botuar më 13/06/2019
66.500,00 euro

OKAZION. TE VILAT GJERMANE 650 EUR/M2

rruga Fuat Toptani | 110 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartamenti i ri, 110 M2, 2 banjo, ne pallat te sapo ndertuar me ashensor, 100...

Botuar më 13/06/2019
72.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Rruga Hoxha Tahsim | 76.6 M2 | 67.000 Euro

Me hipoteke, orientimi jug, 76.6 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjum...

Botuar më 10/06/2019
67.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Ap 2+1 me qera | 90 M2 | 250 Euro

Kati 2 me ashensor,i mobiluar me kushte bashkekohore, ballkon, 2 tualete, 90 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
250,00 euro

RRUGA PETRO NINI

shkolla e baletit | 100 M2 | 117.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2019
117.000,00 euro

TEK RRUGA DURRESIT

prane Gjimnazit Qemal Stafa | 100 M2 | 38.000 Leke

Ap 2+1 me qera, kati 4 pa ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, nje dhome me parket, gatim vec, tualet, 100 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
38.000 leke

TEK ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

jepet me Qera | 95 M2 | 35.000 Leke

Ap 2+1, kati 4 pa ashensor, i mobiluar bashkekohor, ballkon, tualet, 95 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
35.000 leke

TEK KOMUNA PARISIT

prane Bar Kafe OSLO | 120 M2 | 290 Euro

Ap 2+1 me qera, kati 3 , i mobilur, kondicioner, ballkon me vetrat xhami, tualet, 120 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
290,00 euro

DON BOSKO

Prane Market Viva | 85 M2 | 300 Euro

Apartamenti eshte 2+1 ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ne zonen e Don Boskos prane market Viva.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sonxhorno, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet, 85 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

perball europianit | 100 M2 | 42.000 Leke

APARTAMENT 2+1 ME QERA VASIL SHANTO Jepet me qera apartamenti 2+1+1 me siperfaqe 100m2 ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues teper te mirembajtur ne zone e Vasil Shantos e ndodhur perball Universitetit "EUROPIAN" te hyrja e shkolles Besnik Sykja ne nje zone shume te mire dhe te qete qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetes optimale, Apartamenti eshte totalish i rikonstruktuar, 100 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
42.000 leke/muaj

TEK KODRA E DIELLIT, REZIDENCA 2,

kompleksi Flutra | 110 M2 | 800 Euro

Ne pallat te ri 7-katesh, jepet me qera 2+1 (hyrje e pabanuar me pare), sip, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, mobilim dhe arredim luksoz.

Botuar më 18/06/2019
800,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

rruga selite e vjeter | 104 M2 | 109.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke, tualet me ajirim natyral , me investim

Botuar më 18/06/2019
109.000,00 euro

TEK FRESKU

RR.MUHAMED DELIU tek UKT | 110 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 110 M2, 2 banjo, 1 ballkon, vetem kondrabufeja , pa orendi , me grila

Botuar më 18/06/2019
26.000 leke/muaj