Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA BAJRAM ALLARAJ

jepet me qera | 70 M2 | 18.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
RRUGA BAJRAM ALLARAJ, jepet me qera, 70 M2, 18.000 leke
Përshkrim

1+1, kati i ne vile dy katshe, sip, 70 M2, e mobiluara. Uji dhe interneti brenda ne cmim.

18.000 leke

Botuar më 12/08/2019

Telefon