Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

QENDËR

Qendër | 90 M2 | 139.500 Euro

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt, me fasadë të ventiluar dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 90 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 03/03/2021
139.500,00 euro

QENDËR

Qendër | 99 M2 | 153.450 Euro

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 99 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt, me fasadë të ventiluar dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 99 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 03/03/2021
153.450,00 euro

SELVIA

Selvia | 108 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 108 m2. Apartamenti është i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 108 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
450,00 euro/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

Prane LSI-Se | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, siperfaqe 130 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 550 €., 130 M2, ID:221947

Botuar më 03/03/2021
550,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te Mire | 90 M2 | 280 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 pjese e nje Rezidence, i mobiluar, kati 3, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon. Cmimi 280 €., 90 M2, ID:221944

Botuar më 03/03/2021
280,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te Mire | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 pjese e nje Rezidence, i mobiluar, kati 2 me ashensor, siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 300 €., 100 M2, ID:221945

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Prane Kishes Ortodokse | 95 M2 | 93.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipotek, bosh i pa mobiluar, kati 2 , siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 93000 €., 95 M2, ID:129255

Botuar më 03/03/2021
93.000,00 euro

KOMBINAT

Prane Kompleksit Bushi | 90 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar, kati 4 me ashensor, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 64000 €., 90 M2, ID:121807

Botuar më 03/03/2021
64.000,00 euro

VASIL SHANTO

Prane Shkolles 9 Vjecare | 90 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 pjese te nje Vile, i pa mobiluar, kati 2, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon. Cmimi 285 €., 90 M2, ID:221942

Botuar më 03/03/2021
285,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Prane Kristal Center | 115 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 4 me ashensor, siperfaqe 115 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 350 €., 115 M2, ID:221943

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj
)