Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA ANDROKLI KOSTALLARI, DON BOSKO, TIRANE

Don Bosko | 72 M2 | 69000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga Androkli Kostallari, Don Bosko, Tirane, Don Bosko, 72 M2, 69.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 4
2 ballkone, vendparkim
Përshkrim

Okazion Apartament 2+1 ndertim ekzistues me veshje kapot, kati i 4 nga toka. Ne vitin 2017 jane realizuar te gjitha punimet hidraulike, elektrike, shtrimi me pllaka, parket ne dhomat e gjumit etj. Sic verehet dhe ne foto te gjitha mobiljet jane cilesore dhe te reja. Apartamenti ka dy ballkone dhe hapsirat brenda jane te shfrytezuara perfekt., 72 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

69.000,00 euro

Botuar më 13/06/2019

Telefon
Email