Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 60 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi ...

Botuar më 17/02/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin:...

Botuar më 17/02/2020
90.000,00 euro

RR.IBRAHIM KODRA

Komuna e Parisit,ne krah te EHW | 126 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 126 M2, kati 8, 2 banjo, E kompletuar,me ballkon nga dielli+ashensor , pallati eshte 9 katesh

Botuar më 23/02/2020
400,00 euro

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per banim prane Policis Bashkiake dhe Globit, apartamenti eshte bosh, disponon Certifikat Pronesie, 96 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, Shume e pershtashem dhe per investim per qeradhenje per zyre/banim

Botuar më 23/02/2020
82.000,00 euro

PORCELAN

jepet | 75 M2 | 25.000 Leke

Me qera 2+1, 75 M2, e kompletuar, kati V.

Botuar më 23/02/2020
25.000 leke

FRESKU, RRUGA E TELEFERIKUT,

perballe Restorant Deliut | 103 M2 | 68.000 Euro

Shitet 2+1, 103 M2, kati 2, banjo me dritare. Me hipoteke

Botuar më 23/02/2020
68.000,00 euro

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1

zona teleferikut | 118 M2 | 69.000 Euro

Apartamenti eshte i mobiluar extra , me punime cilesore, 118 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2020
69.000,00 euro

OKAZION; SHITET APARTAMENT 2+1

RRUGA DALIP TOPI | 90 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti shitet bosh, 90 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 22/02/2020
49.000,00 euro

OKAZION; SHITET 2+1

rruga e thesarit | 100 M2 | 54.000 Euro

Apartamenti eshte bosh, prsne super market SPAR, 100 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2020
54.000,00 euro

ALI DEMI; RRUGA IDRIZ DOLLAKU; P/23;SH/2

Burgu i grave | 73 M2 | 64.000 Euro

Shitet 2+1, 73 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, Aprtamenti eshte i orientuar nga lindja, kuzhina e pershtatur ne ballkon,nje pjese e ballkonit jo i gjithi guzhine,vetrate xhami 2,30 m!E mobiluar

Botuar më 22/02/2020
64.000,00 euro

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Pallatet e Reja te Aviacionit | 75 M2 | 150.000 Euro

Apartamenti 2+1 (dy dhoma nje kuzhine), kati perdheNje dhome eshte dyqan, 75 M2, Bodrumi me siperfaqe 14 m2

Botuar më 22/02/2020
150.000,00 euro

LIDHJA PRIZRENIT

Tirane e Re | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, I mobiluar., 75 M2, kati 5

Botuar më 22/02/2020
35.000 leke
)